6 грудня 2019, Пт. 20:00
HC Hall Київ, пр Визволителів 1, Київ
від 449 грн.
від 449 грн.

Галерея

ALYONA ALYONA у Києві - фото №1 ALYONA ALYONA у Києві

Про подiю

ALYONA ALYONA до Києва! Чекаємо вас 2019-12-06 о 20:00 на майданчику HC Hall, Київ.
Ви можете купити квитки на ALYONA ALYONA на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Alyona Alyona оголосила великий сольний концерті в Києві, який пройде 6 грудня у HC Hall.

Переможниця міжнародної премії The Anchor, одна з найперспективніших артистів Європи за версією The New York Times, спеціальний гість від України на Бієнале у Венеції, відкриття фестивалю Sziget в Угорщині. Цього літа популярність alyona alyona вийшла далеко за межі рідної країни.

Перший сольний концерт в Зеленому Театрі, на якому alyona alyona презентувала альбом «Пушка» став відправною точкою для нової глави, в якій вона більше не пише свою особисту історію. Вона пише історію всього українського хіп-хопу.

Зустрінемося 6 грудня, в Києві, в HC Hall, на великому сольному концерті alyona alyona!

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Grand Orchestra. Симфонічний проект 25 грудня 19:00, Ср Grand Orchestra. Симфонічний проект "кінолегенди" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 80 грн. Grand Orchestra. Симфонічний проект Вже не хочу 25 грудня Grand Orchestra. Симфонічний проект "кінолегенди" Одеський театр Опери та Балету Придбати