Alyona Alyona

21 листопада 2019, Чт. 21:00
Night club Queens Бровари, вул. Гагаріна, 28Б
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Alyona Alyona у Броварах - фото №1 Alyona Alyona у Броварах

Про подiю

Чому варто піти на концерт Alyona Alyona?

1. Це перший сольний концерт української реп-сенсації
2. Ви зможете самостійно почути і оцінити самобутній флоу.
3. Це буде одне з найбільш неординарних музичних подій цієї осені.

ALYONA ALYONA - яскрава зірка на музичному олімпі!

Alyona Alyona - найбільше відкриття українського репу в цьому році. Проста вчителька з Баришівки, яка зуміла не тільки самостійно і впевнено представити себе українському шоу-бізнесу, а й заявити про себе за межами України. Історія успіху артистки докотилася навіть за океан, і в цьому році вона дала інтерв'ю одному зі світових глянців Vogue. Якщо ви не хочете втратити можливість побачити артистку особисто, вам вже потрібно купити квитки на концерт Альоена Альона. Індивідуальність - головна риса Alyona Alyona Так епатажно і швидко ще ніхто не вривався в український шоу-бізнес. Кліп «Рибки» став початком зоряної кар'єри, саме він приніс артистці мільйонні переглядів на Ютуб і номінацію на премію Yuna. Ця харизматична виконавиця моментально стала популярною і грунтовно утвердилася на просторах вітчизняного репу.

Alyona Alyona - це талановита співачка, яка виділяється своєю неоднозначністю, індивідуальністю і особливою манерою виконання. У неї є чому повчитися і з задоволенням просто насолодитися репом. Мільйони шанувальників з величезним бажанням чекають зустрічі з цією артисткою на сцені. Альона Альона постане у всій пишній і своєрідній красі, і повна готовності запалити ваші серця неймовірним захопленням і найяскравішими емоціями.

Схожі події

Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати