alyona alyona

17 травня 2019, Пт. 20:00
Арт-завод МЕХАНІКА Харків, вул. Плеханівська, 126
від 249 грн.
від 249 грн.

Галерея

alyona alyona у Харкові - фото №1 alyona alyona у Харкові

Про подiю

Увага! Концерт перенесений в клуб Радмір (вул.Академіка Павлова 271). Всі квитки дійсні!

Чому варто піти на концерт alyona alyona?

1. Потрапити на перший сольний концерт реп-сенсації в Харкові.
2. Почути дебютний альбом.
3. зацінити самобутній флоу.

17 травня на Арт-заводі «Механіка» - українська сенсація, реп-виконавиця alyona alyona! У Харкові яскрава зірка YouTube (і не тільки) представить свій дебютний альбом. А це означає, що публіка отримає трендовий і на всі 100% якісний реп.

Вихователька дитячого садка Олена Савраненко в минулому, затребуваний автор і виконавець alyona alyona зараз. Вона по-дорослому увірвалася в свідомість цінителів самобутнього флоу зі своїм кліпом «Рибки». Відео переглянуло більше мільйона користувачів за перший тиждень. Харизматична артистка не тільки стала популярною, а й утвердилася в законодавцях нового тренда вітчизняного репу. Більш того, alyona alyona стала номінантом премії Yuna.

Тексти, які залучають до творчості Олени мільйони, дівчина пише вже понад 10 років. Але лише недавно зважилася представити свої роботи широкому загалу. І тепер в числі фанатів виконавиці - багато зірок вітчизняного шоу-бізнесу.

Не пропусти перший сольник крутий артистки! Побачимося!

Схожі події

Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 17 липня 20:00, Пт Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 17 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Макс Корж Нова дата 24 липня 18:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 24 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати