Alyona Alyona на Реп Шмеп Йо Кураж Базар

17 серпня 2019, Сб. 21:00
19-й павільйон ВДНГ Київ, пр. Академіка Глушкова 1
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто відвідати виступ Alyona Alyona на Реп Шмеп Йо Кураж Базар?

1. Перший день Реп Шмеп Йо Кураж Базар.
2. Зачитаємо разом з Аlyona Аlyona.
3. Виступи ді-джеїв та флоу-майстрів і майстринь, графіті, дух Брукліну, рампа й прокачані тачки — це все про Реп Шмеп Йо!

Аlyona Аlyona - хіп-хоп артист з України.

Аlyona Аlyona завоювала популярність після виходу свого першого відео на пісню «Рибки». Він став вірусний і зібрав більше мільйона переглядів на YouTube. Ця пісня майже відразу надала Альоні статус "hip-hop sensation" і "головна надія українського репу". Увагу також привернув той факт, що Альона працювала на той момент вихователем у дитячому садку.

Сьогодні за плечими Альони повноформатний альбом «Пушка», 8 відеокліпів та публікації у світових виданнях.

Приходь 17-го серпня на Кураж Базар та прокачай цей вечір разом з Аlyona Аlyona!

*Квиток діє також на перший день Кураж Базару (17 серпня)

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 250 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати