18 жовтня 2019, Пт. 23:00
Palladium Одеса, Вул.Італійський бульвар, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Alyona Alyona?

1. Це перший сольний концерт української реп-сенсації
2. Ви зможете самостійно почути і оцінити самобутній флоу.
3. Це буде одне з найбільш неординарних музичних подій цієї осені. Як би це не здавалося дивно, але в числі фанатів цієї виконавиці багато представників вітчизняного шоу-бізнесу.

ALYONA ALYONA - яскрава зірка на музичному олімпі.

Alyona Alyona - то найбільше відкриття українського репу в цьому році. Проста вчителька з Баришівки, яка зуміла не тільки самостійно і впевнено уявити себе українському шоу-бізнесу, а й заявити про себе за межами України. Історія успіху артистки докотилася навіть за океан, і в цьому році вона дала інтерв'ю одному зі світових глянців Vogue. Якщо ви не хочете втратити можливість побачити артистку особисто, вам вже потрібно купити квитки на концерт Алена Алена Одеса 2019. Індивідуальність - головна риса Alyona Alyona Так епатажно і швидко ще ніхто не вривався в український шоу-бізнес. Кліп «Рибки» став початком зоряної кар'єри, саме він приніс артистці мільйонні перегляди на Ютуб і номінацію на премію Yuna. Ця харизматична виконавиця моментально стала популярною і грунтовно утвердилася на просторах вітчизняного репу.

Alyona Alyona - це талановита співачка, яка виділяється своєю неоднозначністю, індивідуальністю і особливою манерою виконання. У неї є чому повчитися і з задоволенням просто насолодитися репом. Мільйони шанувальників з величезним бажанням чекають зустрічі з цієї артисткою на сцені. Алена Алена постане у всій пишною і своєрідною красі, і повної готовності запалити ваші серця неймовірним захопленням і найяскравішими емоціями.

Квитки Алена Алена клуб Palladium Одеса вже у продажу. Не втрачайте свій шанс добре провести час і на власні очі побачити і почути дивовижну і неординарну реперша. Купити квитки можна онлайн, так ви заощадите свій час і сили. Круті емоції і заряд гарного настрою вам забезпечені на довгий час. Одним словом - подивитися і почути буде що. А проведене в клубі час, ви точно будете зберігати в своїй пам'яті з трепетом в душі.

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show -25% на кожен 23 листопада 19:00, Сб Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 грн. Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Вже не хочу 23 листопада Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеська обласна філармонія Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати