24-pay-mark Created with Sketch.

Alyona Alyona

18 жовтня 2019, пт. 23:00-01:00
Palladium Одеса, Вул.Італійський бульвар, 4
від 150 ₴
від 150 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Alyona Alyona?

1. Це перший сольний концерт української реп-сенсації
2. Ви зможете самостійно почути і оцінити самобутній флоу.
3. Це буде одне з найбільш неординарних музичних подій цієї осені. Як би це не здавалося дивно, але в числі фанатів цієї виконавиці багато представників вітчизняного шоу-бізнесу.

ALYONA ALYONA - яскрава зірка на музичному олімпі.

Alyona Alyona - то найбільше відкриття українського репу в цьому році. Проста вчителька з Баришівки, яка зуміла не тільки самостійно і впевнено уявити себе українському шоу-бізнесу, а й заявити про себе за межами України. Історія успіху артистки докотилася навіть за океан, і в цьому році вона дала інтерв'ю одному зі світових глянців Vogue. Якщо ви не хочете втратити можливість побачити артистку особисто, вам вже потрібно купити квитки на концерт Алена Алена Одеса 2019. Індивідуальність - головна риса Alyona Alyona Так епатажно і швидко ще ніхто не вривався в український шоу-бізнес. Кліп «Рибки» став початком зоряної кар'єри, саме він приніс артистці мільйонні перегляди на Ютуб і номінацію на премію Yuna. Ця харизматична виконавиця моментально стала популярною і грунтовно утвердилася на просторах вітчизняного репу.

Alyona Alyona - це талановита співачка, яка виділяється своєю неоднозначністю, індивідуальністю і особливою манерою виконання. У неї є чому повчитися і з задоволенням просто насолодитися репом. Мільйони шанувальників з величезним бажанням чекають зустрічі з цієї артисткою на сцені. Алена Алена постане у всій пишною і своєрідною красі, і повної готовності запалити ваші серця неймовірним захопленням і найяскравішими емоціями.

Квитки Алена Алена клуб Palladium Одеса вже у продажу. Не втрачайте свій шанс добре провести час і на власні очі побачити і почути дивовижну і неординарну реперша. Купити квитки можна онлайн, так ви заощадите свій час і сили. Круті емоції і заряд гарного настрою вам забезпечені на довгий час. Одним словом - подивитися і почути буде що. А проведене в клубі час, ви точно будете зберігати в своїй пам'яті з трепетом в душі.

Схожі події

Cертифікати CONCERT.UA Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 ₴ Cертифікати CONCERT.UA Вже не хочу Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати