Alyosha

14 лютого 2021, Нд. 19:00
Центр Довженка Львів, просп. Червоної Калини, 81
від 170 грн.
від 170 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по цій події дозволу/грошових коштів для повернення від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: Lutsyshyn Promo
Контакти організатора: +380936936835

Концерт Alyosha у Львові перенесено з 6 червня 2020 на 14 лютого 2021 року.

Чому варто піти на Alyosha у Львові?

1. Володарка багатьох престижних музичних премій
2 Авторка та композиторка пісень порадує своїх шанувальників новою концертною програмою “2020
3. Популярна українська співачка

ALYOSHA відправляється у великий всеукраїнський тур “2020“

Популярна українська співачка анонсувала масштабний тур містами України з презентацією нової концертної програми

Володарка багатьох престижних музичних премій, авторка та композиторка пісень порадує своїх шанувальників новою концертною програмою “2020”.

Гастролі розпочнуться на початку лютого, а їх масштаб охопить більш двадцяти міст країни. Відомо, що сет-лист програми складатиметься з хітів “Калина”, “На фоні Париж”, “Текіла”, Dama, “Феромоны”, “Точка на карте", багато з них отримають нового звучання.

Також під час туру буде виконано наживо трек “Планети”, реліз якого відбувся наприкінці листопада 2019 року. До того ж шанувальники ALYOSHA першими почують і невидані раніше треки, що стануть частиною майбутнього лонг-плею співачки.

"В основу програми покладено музичну складову та сенс пісень. Моя мета - аби кожен слухач зміг хоча б на мить забути про навколишній світ, та нарешті почути себе. Задля цього я відібрала пісні з глибоким смислом, які пов'язані між собою, як історія одного життя, що наповнене спектром емоцій і подій. Впевнена, що після концерту ви зможете переосмислити важливі для вас речі", - прокоментувала ALYOSHA.

Також співачка наголосила, що детальною інформацією про перебіг туру буде ділитися на своїх сторінках у соціальних мережах.