6 березня 2019, Ср. 20:00
Malevich Concert Arena Львів, Проспект Чорновола, 2
від 290 грн.
від 290 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Alyosha?

1. Головний клубний концерт Львова!
2. Alyosha – талановита виконавиця і автор пісень.
3. Свято, яке подарує емоції на весь рік!

Alyosha – співачка, яку не потрібно представляти. Виконавиця по праву входить до золотої 5 кращих у країні.

Незважаючи на чоловічий псевдонім, композиції Alyosha наповнені ніжністю, чуттєвістю і жіночою енергією. А тексти з глибоким змістом завжди супроводжує музика, що відповідає високим стандартам.

Олена Тополя народилася в Запоріжжі у простій родині і з дитинства займалася музикою. Першим успіхом стала перемога на Міжнародному конкурсі "Ялта" в 2006 році. Ще через два роки – перша премія фестивалю "Пісні моря" (Севастополь). Уже наступного року співачка підписала контракт з продюсерським центром Catapult music. І під новим псевдонімом Alyosha потрапляє на національний відбір на конкурс "Євробачення".

Тож у 2010 році, випередивши конкурентів, співачка вирушає до Осло, щоб представляти нашу країну. Alyosha зайняла 10 місце, підкоривши європейську публіку чудовим голосом з діапазоном в чотири октави. Так для неї відкрилися двері на престижні світові концертні майданчики.

Alyosha – не просто талановита виконавиця. Вона – композитор і автор усіх своїх пісень. Крім цього, дівчина з радістю пише пісні для інших. Так, її твори є в репертуарі Наталії Могилевської та Потапа і Насті Каменських.

6 березня прекрасна Alyosha виступить у Malevich Concert Arena. Не пропустіть!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати