Подію скасовано

ALYOSHA

21 квітня 2020, Вт. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Прекрасна ALYOSHA в Одесі! 21 квітня в Одеській обласній філармонії відбудеться великий концерт популярної української співачки ALYOSHA з новою програмою.

Чому варто піти на концерт ALYOSHA в Одесі?

1. Почути улюблені хіти в новому аранжуванні та новинки у виконанні яскравої співачки.
2. Стати частиною масштабного туру популярної артистки.
3. Розчинитися в красивому світі пісень чарівної ALYOSHA.

Концерт співачки Альоша в Одесі

21 квітня в Одеській обласній філармонії виступить популярна українська співачка, авторка та композиторка ALYOSHA. Ця зустріч стане особливою як для самої артистки, так і для публіки. Ловіть нові враження, переживайте найсильніші емоції та – не стримуйте своїх почуттів!

Замовте квитки вже зараз.

Нова програма в рамках масштабного туру ALYOSHA: не пропустіть концерт в Одеській філармонії

Концерт ALYOSHA в Одесі відбудеться в рамках великого туру. Співачка презентує нову програму «2020». У неї ввійдуть такі знакові хіти як «Феромоны», «Калина», «На фоні Париж», «Текіла», Dama, «Точка на карте». Багато композицій отримають нове музичне оформлення.

Також прозвучить презентований у листопаді 2019 року трек «Планети». І – «вишенька на торті»: ALYOSHA виконає пісні, які не ввійшли до альбому, які співачка включить до складу свого нового лонгплею.

За словами артистки, в основі концертної програми «2020» – музична та концептуальна складова пісень. Кожна композиція немов є продовженням попередніх. І всі вони поєднуються в єдину історію, сповнену подій та емоцій.

Де купити квитки на концерт ALYOSHA в Одесі?

Замовити квитки на концерт ALYOSHA (Альоша) в Одеській філармонії ви можете на сайті Concert.ua.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 250 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати