23 грудня 2019, Пн. 19:00
Кірха Святої Катерини Київ, вул. Лютеранська, 22
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Amadeus у Києві - фото №1 Amadeus у Києві
Amadeus у Києві - фото №2 Amadeus у Києві афіша
Amadeus у Києві - фото №3 Amadeus у Києві квитки
Amadeus у Києві - фото №4 Amadeus у Києві на concert.ua
Amadeus у Києві - фото №5 Amadeus у Києві фото

Про подiю

Amadeus в Києві! Чекаємо вас 2019-12-23 о 19:00 на майданчику Кірха Святої Катерини, Київ.
Ви можете купити квитки на Amadeus на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на концерт Amadeus?

1.Поднять перед Новорічний настрій.
2. Повірити, що «хеппі-енд» неминучий.
3. Політати ...)))

"Ви в дитинстві грали на скрипці? На віолончелі? Або в хорі співали? .." ⠀

Так починалося це оголошення, за яким до нас почали підтягуватися "колишні" музиканти. Справді, цілих 7 років навчань і мук - і все дарма? Навіщо ж талантам пропадати ..

Ідея зібрати таких хлопців в один колектив прийшла в 2011 році. Перші ж репетиції показали, що інструменти, які пролежали на антресолі по 10 - 15 років, звучать все так же дзвінко й задерикувато, а колишні скрипалі, віолончелісти і хористи дуже швидко згадують все, що колись вміли. І такого колективу під силу навіть дуже складна класична музика.

Бо краса творить з людьми дива. Це - вогонь, що запалює і нас, і тих, хто навколо нас. Гарної музики - море. Тому ми намагаємося не "повторюватися". Кожне наше виступ - це як мінімум кілька прем'єр, в тому числі в нашому Києві раніше не звучали.

Традиційно, два рази на рік ми даємо концерти - перед Новим Роком і влітку, в кінці сезону (на жаль, аматорський колектив більшого собі дозволити не може). Запрошуємо вас всіх - і тих, хто про нас ще не знає, і тих, хто вже у нас бував. Красива музика - це екскурсія на небо (в нашому випадку, не зовсім безкоштовна, проте вас все одно вразить :-)))

PS: Як завжди, звертаємося до тих, хто вміє (або колись вмів!) Грати або співати. Приєднуйтесь до нас! Беремо всіх, грамотних і неграмотних, оскільки переконані - музика дійсно від Бога, але тлумачити це як «не всім дано» - велика помилка. Бо від Бога. Тому - у всіх. Чекаємо!

У програмі: Й. Гайдн, М. Гайдн, В.-А.Моцарт, Г.-Ф.Гендель. Й. С. Бах Фрагменти мес, кантат і ораторій У концерті беруть участь
Шушанна Тамразова (сопрано)
Євгенія-Амадейя Едельвайсс (сопрано)

Партія органу - Віктор Омельченко
Хор Любава Київської Школи мистецтв №5.

Схожі події

KAZKA 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM 23 травня 20:00, Сб MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 23 травня MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Стадіон Метеор Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати