7 липня 2019, Нд. 19:00
Кірха Святої Катерини Київ, вул. Лютеранська, 22
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Amadeus у Києві - фото №1 Amadeus у Києві
Amadeus у Києві - фото №2 Amadeus у Києві афіша
Amadeus у Києві - фото №3 Amadeus у Києві квитки
Amadeus у Києві - фото №4 Amadeus у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Amadeus?

1. Відпочити від проблем
2. Підняти Літній настрій
3. Зустрітися з Прекрасним і Вічним

Тисячі і тисячі хлопчиків і дівчаток навчаються в музичних школах, співають в дитячих хорах ... І коли виростають, обирають собі самі різні професії, найчастіше ніяк не зв'язані з музикою. Однак же, бажання грати і співати - так чи інакше, залишається у всіх. ⠀

Ідея зібрати таких хлопців в один колектив прийшла в 2011 році. Перші ж репетиції показали, що інструменти, які пролежали на антресолі по 10 - 15 років, звучать все так же дзвінко й задерикувато, а колишні скрипалі, віолончелісти і хористи дуже швидко згадують все, що колись вміли. І такого колективу під силу навіть дуже складна класична музика.

У нашому репертуарі - кращі фрагменти оркестрово-хорових творів часів бароко і класицизму.

У цьому концерті прозвучить музика Антоніо Вівальді, Йогана Себастьяна Баха, Генделя, Гайдна і, звичайно ж, - нашого улюбленого Моцарта.

Запрошуємо! ⠀

І бажаємо вам гарного настрою! ⠀

Худ.рук. колективу - Дмитро Гершковіч.PS:

Користуючись нагодою, звертаємося до всіх колишнім учням музичних шкіл та студій, колишнім учасникам дитячих хорів і просто любителям співати (без будь-якої освіти):

Запрошуємо до нас в колектив! У будь-якому вашому музичному стані - вмію, не вмію, все забув, навчався на двійки ну і т.д ...

Всі ці проблеми - не проблеми. Ми дуже добре знаємо, як з ними справіться. І - нічого не бійтеся. У вас все вийде. Я вам нагадаю, що за часів Баха і Моцарта музичних шкіл і зовсім не було. І якось все справлялися - і з Бахом, і з Моцартом.

Ось і ви - обов'язково впораєтеся. Музика - окрилює, прекрасна і вічна - чекає. І ми вас чекаємо - разом з нею!