Амазонки

22 вересня 2018, Сб. 16:00
Одеський державний цирк Одеса, вул. Коблевська, 25
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Чому варто піти на циркове шоу «Амазонки»?

1. Одеський державний цирк - унікальний і барвистий світ, з якого не хочеться повертатися.
2. На глядачів чекає нова програма, повна сміливих трюків і несподіваних сюрпризів.
3. Шоу «Амазонки» прекрасно підійде для сімейного дозвілля: зробіть приємний і оригінальний подарунок рідним.

Одеський державний цирк запрошує всіх на найбільш сміливе і гостросюжетне шоу «Амазонки». Проведіть незабутній вечір на одному диханні!

Усіх нас заворожує горда краса диких тварин. Кожного підкорює людська рішучість і безстрашність, особливо, коли ці достоїнства втілені в представниці прекрасної статі. І цього разу глядачам належить захоплюватися гордими, сильними і величними амазонками. Чарівних войовниць звеличували у віршах і кінофільмах, про них складали хвилюючі легенди. І тепер горді амазонки з'являться перед ваші очі!

Нове циркове шоу - це блиск пишних костюмів, небезпечні трюки, якісне світлове і звукове оформлення. Нікого не залишать байдужими герої -тварини, які повноправно розділять арену зі своїми наїзницями. На всіх чекає море яскравих емоцій і незабутніх вражень. До зустрічі!

Інші дати

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Чарівна Лампа Аладдіна Чарівна Лампа Аладдіна 2 Події Чарівна Лампа Аладдіна 11.11 - 24.11.2018 Карнавальна Феєрія 14 грудня 18:30, Пт Карнавальна Феєрія Національна опера України, Київ від 190 грн. Карнавальна Феєрія Вже не хочу 14 грудня Карнавальна Феєрія Національна опера України Придбати Цирк на воді. Вотерленд Цирк на воді. Вотерленд 15 Подiй Цирк на воді. Вотерленд 10.11 - 02.12.2018