29 жовтня 2019, Вт. 11:00
Концерт хол Одеса Одеса, Гагаринское плато, 5
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

До нас знову їде сім'я Амонашвілі !!! 28,29 жовтня, з 10.00 до 17.00, цілих 2 дні, море енергії і безумовної любові !!!

Увага!!! Квиток купується на 2 дня 28, 29 жовтня в КГ «Одеса». Квитки на 27 жовтня в ДК «Політех» можна придбати окремо!

Актуальні теми, практичні поради, методи і способи виховання з народження і до ... Шалва Олександрович Амонашвілі - засновник Гуманної Педагогіки, педагог-новатор, доктор психологічних наук, професор, почесний президент Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, Лицар Гуманної Педагогіки, Лицар Дитинства, почесний професор багатьох російських і зарубіжних університетів.

Паата Шалвович Амонашвілі - президент Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, доктор психологічних наук, директор і науковий керівник дитячої образотворчі студії «Басті-Бубу», «Лицар гуманної педагогіки», письменник.

Семінар розрахований на батьків, майбутніх батьків, бабусь, дідусів, педагогів, психологів, вихователів, Вчителів!

28 жовтня
З 10.00 до 17.30 КХ «Одеса»
«НОВІ ДІТИ - НОВА ШКОЛА»
«Світ новий, діти нові, а педагогіка стара. Будь-яка дитина розповість технологію уроку: встали, сіли, відкрили зошит, прочитали підручник, закрили зошит, відкрили щоденник, закінчили урок. Це вже не працює. Нові діти погодилися з нашою моделлю, але не прийняли її. Педагогіка примусу - це стара педагогіка. Тому сучасним дітям в школі нудно. »Шалва Амонашвілі

- Як утворювати сучасних дітей?
- Учитель з гуманно-особистісним підходом, хто він?
- Дитина-Батьки-Учитель, секрет успішного співробітництва.
- Як зробити так, щоб дитина полюбив вчиться?
- Як розкрити талант і здібності дитини?
- Урок Гуманної Педагогіки на практиці, (майстер-клас Шалви Олександровича Амонашвілі на прикладі уроку з дітьми 2-го класу).

29 жовтня
з 10.00 до 13.00 КХ «Одеса»
Душевна зустріч з Шалвой Амонашвілі «РОЗМОВА З мудреців». Так глибоко і проникливо, в саму суть, яскраво, натхненно, відкрито, а головне - так просто, і так мудро! Так може говорити лише Шалва Амонашвілі.
Кожна зустріч з ним робить тебе трішки мудрішими, осознаннее і ближче до істини. На цій зустрічі, запрошуємо вас до роздумів про Сенс Життя, Пошуку Призначення, Місії, Щастя, Вихованні, Любові, Краси, Вчителя, Родині. Глибокі відповіді на важливі питання.

З 14.30 до 17.30
Паата Амонашвілі. «Гуманна педагогіка В СІМ'Ї» (Практичні відповіді на наболілі питання).
Новий семінар від Паати Амонашвілі, про Гуманної Педагогіки в практиці сімейного життя.

- Як любити дитину, щоб не розпестити його?
- Як вирішувати конфліктні ситуації в родині?
- Як слухати і чути дитину?
- Межі та вседозволеність.
- Дитина погано поводиться, вередує, не хоче робити домашнє завдання і т.д. Як бути?
- Разом знайдемо практичні відповіді на наболілі питання.

УВАГА!

Всім вчителям / педагогам / вихователям / психологам будуть видаватися сертифікати!
(Для студентів денної форми навчання педагогічних вузів і вчителів державних закладів освіти передбачена спеціальна ціна)

Схожі події

Олег Торсунов 19 січня 18:00, Нд Олег Торсунов Одеса, Концерт хол Одеса від 400 грн. Олег Торсунов Вже не хочу 19 січня Олег Торсунов Концерт хол Одеса Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 21 листопада 19:00, Чт Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Дніпро, Menorah Grand Hall від 390 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 21 листопада Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Menorah Grand Hall Придбати PLAY DAY. Pijama Party. 24 листопада 12:00, Нд PLAY DAY. Pijama Party. Одеса, Музей цікавої науки від 180 грн. PLAY DAY. Pijama Party. Вже не хочу 24 листопада PLAY DAY. Pijama Party. Музей цікавої науки Придбати Тренінг-інтенсив «Приховане тіло» 24 листопада 14:00, Нд Тренінг-інтенсив «Приховане тіло» Одеса, Театр ТЕО від 500 грн. Тренінг-інтенсив «Приховане тіло» Вже не хочу 24 листопада Тренінг-інтенсив «Приховане тіло» Театр ТЕО Придбати