Анастасія Белінська та Early Bird Band. Український джаз

23 вересня 2019, Пн. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Анастасія Белінська та Early Bird Band. Український джаз у Києві - фото №1 picture

Про подiю

23 вересня в рамках серії концертів Live Jazz Monday – Анастасія Белінська та Early Bird Band з програмою “Український джаз”.

• українські народні пісні в джазових обробках
• авторські композиції українською мовою
• родина професійних музикантів
• сімейна та затишна атмосфера

“Ми захотіли зробити рідну музику більш сучасною і доступною, тому вибрали найвідоміші народні пісні та інтерпретували по своєму.”, - розповідають про програму музиканти.

Early Bird - концептуально сімейний бенд, у складі якого родина професійних музикантів - заслужених артистів України. Колектив активно бере участь у багатьох міжнародних джазових фестивалях та гастролює країнами Європейського Союзу. Учасники гурту є багаторазовими переможцями міжнародних музичних конкурсів і фестивалів.

Анастасія Белінська - молода співачка, випускниця інституту музики імені Р.М. Глієра. Анастасія пише авторські пісні з фольковими мотивами у стилі фанк та R'n'B.

“Ми взяли найцінніше музичне ядро - народну музику, і просто додали спецій у вигляді джазу. Буде смачно!”, - запевняє Анастасія.

23 вересня на сцені Caribbean Club Concert-Hall:
Анастасія Белінська - вокал
Надія Журба - фортепіано
Антон Журба - кахон, барабани
Володимир Журба - гітара
Олександра Дронова - бек-вокал
Катерина Музика - бек-вокал


Джазовий понеділок – гарний початок тижня в затишному місці. Дозвольте собі розслабитись та відволіктись від буденності!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати YUNA 2020 50% на другий 24 березня 19:30, Вт YUNA 2020 Київ, Палац Україна Вже не хочу 24 березня YUNA 2020 Палац Україна Придбати