Життя ресторану зсередини. Анастасія Владова

4 липня 2018, Ср. 19:00
Терминал 42 Одеса, ул. Успенская, 4,
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на семінар від тренера-ресторатора Анастасії Владову?

1. Тренер з багаторічним досвідом
2. Своя методика розвитку ресторанного бізнесу
3. Практикум на основі отриманого досвіду

Бізнес в індустрії гостинності - це, в першу чергу, люди. Можна придумати круту концепцію, створити неймовірний інтер'єр і розробити унікальне меню, але враження гостей багато в чому залежить від персоналу закладу. Про сервіс і про те, як його забезпечити, ми поговоримо 4 липня в Терміналі 42 з Анастасією Владовою, тренером-ресторатором і творцем кількох десятків успішних проектів в Україні та за кордоном.

Ми торкнемося всіх нюансів внутрішньої організації роботи ресторанних проектів. Анастасія поділиться порадами, історіями з практики і відповість на запитання учасників.

Тези зустрічі:
• З чого починається робочий день, а головне - з кого!
• Результативність виконання = правильності поставленого завдання. Як ставити завдання правильно?
• Прийом, передача інформації, робота з книгою передачі зміни, її ведення та складання.
• Все, що необхідно знати про технічну сторону ресторанного бізнесу.
• Стандарти зовнішнього вигляду всіх підрозділів.
• Чи потрібні посадові інструкції і як їх складати?
• Зборів персоналу: чи потрібні, як часто і в якому форматі їх проводити?
• Ідеологія ресторану, орієнтованість на сервіс, помилки офіціантів.
• Важливість зустрічі гостя (поетапно).

Анастасія Владова - творець одеських закладів: мережі ресторанів «Фанконі», «Сальєрі», «Опера-кафе», «My Coffee», «Bon Cafe». Серед її проектів - кав'ярні, фастфуди, клуби, караоке, вілли, готельний бізнес. Анастасія відкривала ресторани не тільки в Україні, за її плечима - робота зі створення ресторанів в Греції, Ірландії та на Кіпрі. Ресторанний бізнес вона успішно поєднує з тренерською діяльністю і ділиться досвідом з рестораторами-початківцями. Її учні успішно запустили власні проекти в Одесі, Києві, Москві та Майямі.

Детальна інформація про лекції і реєстрація: vladova.com.ua

Працюючи в ресторанному бізнесі багато років, Анастасія звернула увагу на моменти, від яких на 70% залежить успіх закладу. Решта 30% - це те, що ви постійно робите для розвитку. Її семінари спрямовані на те, щоб учасники відчули життя ресторану зсередини, перейнялися деталями і взяли все найкорисніше у власну справу. Приходьте за практичними рекомендаціями і нехай вам не загрожують помилки в роботі з персоналом!

Схожі події

Error Nights Kharkiv Vol. IV 28 вересня 19:00, Пт Error Nights Kharkiv Vol. IV Fabrika.space, Харків від 250 грн. Error Nights Kharkiv Vol. IV Вже не хочу 28 вересня Error Nights Kharkiv Vol. IV Fabrika.space Придбати FEDORIV TOUR FEDORIV TOUR 4 Події FEDORIV TOUR 5.10 - 29.11.2018 BRANDFATHER. BERLIN 05 жовтня 14:00, Пт BRANDFATHER. BERLIN Academie lounge 360 Event Location, Берлін від 1070 грн. BRANDFATHER. BERLIN Вже не хочу 05 жовтня BRANDFATHER. BERLIN Academie lounge 360 Event Location Придбати FEDORIV. CHANGE! 25 жовтня 10:00, Чт FEDORIV. CHANGE! КВЦ Парковий, Київ від 5000 грн. FEDORIV. CHANGE! Вже не хочу 25 жовтня FEDORIV. CHANGE! КВЦ Парковий Придбати