Андрій Щегель. Сольний стендап

24 вересня 2019, Вт. 20:00
K.POINT Київ, вул. Глибочицька, 72
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Андрій Щегель. Сольний стендап у Києві - фото №1 Андрій Щегель. Сольний стендап у Києві
Андрій Щегель. Сольний стендап у Києві - фото №2 picture
Андрій Щегель. Сольний стендап у Києві - фото №3 picture
Андрій Щегель. Сольний стендап у Києві - фото №4 Андрій Щегель. Сольний стендап у Києві на concert.ua

Про подiю

Андрій Щегель робить черговий кумедний сольник. Якщо прийдеш, насолодишся ввечері. Ні - будеш шкодувати про це все життя.

В K point, де відбудеться захід, є бар і що перекусити.

Бери побільше друзів і сім'ю, якщо вони є, звичайно. Якщо немає, це якось сумно... Але все одно приходь, ми станемо твоєю новою сім'єю.

Правило просте і зрозуміле: не прийшов -... тут такого не можна писати, напевно.


Схожі події

Лесь Подерв'янський 02 серпня 19:00, Нд Лесь Подерв'янський Одеса, Зелений театр від 370 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 02 серпня Лесь Подерв'янський Зелений театр Придбати Stand Up Show: пий в четвер, врятуй суботу! 09 липня 20:00, Чт Stand Up Show: пий в четвер, врятуй суботу! Київ, ЮБК від 400 грн. Stand Up Show: пий в четвер, врятуй суботу! Вже не хочу 09 липня Stand Up Show: пий в четвер, врятуй суботу! ЮБК Придбати дизель Шоу 08 серпня 19:00, Сб дизель Шоу Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 грн. дизель Шоу Вже не хочу 08 серпня дизель Шоу Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» 11 липня 19:00, Сб Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Вже не хочу 11 липня Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Будинок Клоунів Придбати