12 липня 2018, Чт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Андрія Соловйова?

1. Андрій Соловйов - гордість і майбутнє української інструментальної музики.
2. Приголомшливий піаніст готує спеціальну програму з чудових аранжувань і власних творів.
3. Творчість чудового піаніста вже високо оцінили слухачі в Україні та інших країнах, приєднуйтесь!

12 липня в Caribbean Club зазвучать яскраві почуття й емоції. На сцені - знаменитий український піаніст-віртуоз Андрій Соловйов. Приходьте на побачення з музикою - багатогранною і всесильною.

У репертуарі музиканта і композитора - відомі зразки популярної і рок-музики, джаз, фламенко і латиноамериканські мотиви. Ще не чули майстерного виконання Андрія Соловйова? Неодмінно зробіть це, - і більше просто не зможете обходитися без цієї музики. Ви зрозумієте, як можна почути щось лише один раз і зберегти в серці назавжди.

Талановитий піаніст, окрім сольної діяльності, успішно співпрацює з теле- і радіопроектами, виступає на фестивалях. Музикант у різний час співпрацював із такими зірками естради та шоу-бізнесу як Павло Зібров, Андрій Данилко, Тетяна Піскарьова та іншими. Андрій Соловйов підкорює своєю багатогранністю: він легко може перетворитися з вишуканого музиканта у фраку, що грає класику, в яскравого джазового імпровізатора. У музиці, за словами Андрія, втілюється внутрішній світ людини. І можливість слухати музику без слів, у чистому вигляді, - це шанс прийняти її по-своєму.

Дозвольте собі поніжитися в розкоші - слухати смислову, красиву і живу музику. До зустрічі!

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 650 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати