Техніки ефективної комунікації. Майстер-клас Андрія Бурлуцького

13 грудня 2018, Чт. 19:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 750 грн.
від 750 грн.

Про подiю

Чому варто піти на майстер-клас "Техніки ефективної комунікації"?

1. Подолати перешкоди в діловому та особистому спілкуванні
2. Отримати інструменти впливу за допомогою комунікації
3. Почати краще розуміти інших людей, їхні мотиви і цілі

У відомому крилатому вислові сказано: "За допомогою доброго слова і пістолета можна досягти більшого, ніж за допомогою лише доброго слова". Та насправді, слово сильніше за будь-яку зброю. Воно здатне захоплювати серця, надихати, повертати втрачену віру та перетворити ваших ворогів на союзників. Вдале володіння ораторським мистецтвом, вмінням переконувати та доводити власну точку зору неодмінно стане в нагоді в роботі, бізнесі та особистому житті. Думаєте, вам не під силу виголошувати промови достойні Вінстона Черчилля чи Мартіна Лютера Кінга? Ви просто не пробували. Це під силу кожному. Варто лише попрацювати над собою. Допоможе в цьому майстер-клас Андрія Бурлуцького "Техніки ефективної комунікації".

Цей майстер-клас буде цікавий всім, хто кожного дня стикається з необхідністю ділового спілкування.

В програмі майстер-класу:
• основні механізми міжособистісної і бізнес комунікації;
• комунікативні техніки для роботи і дому;
• подолання перешкод в спілкуванні з колегами: переконання, робота з конфліктами, робота з запереченнями;
• робота над вміння чути, говорити, переконувати;
• аналіз та виправлення власних помилок в кейсах з комунікацій.

Майстер-клас проведе Андрій Бурлуцький – кращий тренер із мовно-голосових технік СНД за версією Російської громадської академії голосу. Доцент кафедри менеджменту шоу-бізнесу Київського Національного університету культури і мистецтв. Кандидат мистецтвознавства (Ph.D.). Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів читців. Голос провідних телеканалів країни. Андрій займається індивідуальною практикою навчання. Серед його клієнтів топ-менеджери великих компаній, відомі політики, представники шоу-бізнесу. За його плечима 12 років викладацької практики, більше 100 корпоративних тренінгів, 4000 учнів, 2000 дубльованих фільмів.

Завдяки майстер-класу ви:
• посилите здатність впливу на інших людей за допомогою комунікації;
• станете краще розуміти інших людей – їхні мотиви і цілі;
• отримаєте інструменти впливу в процесі комунікації;
• проаналізуєте різні ситуації спілкування, в тому числі з "токсичними" людьми;
• розберете власні кейси ділової взаємодії.

Приходьте у четвер, 13 грудня, у FEDORIV Hub!

Схожі події

Сир і вино. Інь та янь в світі гастрономії 08 червня 15:00, Сб Сир і вино. Інь та янь в світі гастрономії Київ, M82 від 350 грн. Сир і вино. Інь та янь в світі гастрономії Вже не хочу 08 червня Сир і вино. Інь та янь в світі гастрономії M82 Придбати Підготовка до марафону. Етапи та Особливості 15 травня 18:30, Ср Підготовка до марафону. Етапи та Особливості Київ, НСК Олімпійський, Хол Чемпіонів від 499 грн. Підготовка до марафону. Етапи та Особливості Вже не хочу 15 травня Підготовка до марафону. Етапи та Особливості НСК Олімпійський, Хол Чемпіонів Придбати Relax Space. Місце для відпочинку 27 квітня 14:00, Сб Relax Space. Місце для відпочинку Київ, Makoto Dojo від 500 грн. Relax Space. Місце для відпочинку Вже не хочу 27 квітня Relax Space. Місце для відпочинку Makoto Dojo Придбати Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 2 Події Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 10.05 - 22.05.2019