24-pay-mark Created with Sketch.

Andrii Barmalii

10 лютого 2024, сб. 18:00-21:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 700 ₴
від 700 ₴

Галерея

Про подiю

Andrii Barmalii - До Ля, мистецький акт: 6 частин, 5 складів,оркестр, 24 митці та мисткині, для яких музика - це мова.

Andrii Barmalii - кроссекторальний митець, композитор, перформер, досліджує та документує свій світ музикою - щирою, простою, іноді красивою: «трутутуту трутутуду трутуту трутутуду туууу дуууу туууу».

Протягом останнього року створив десяток перформансів, музикував в рамках українських та міжнародних фестивалів. 1 вересня представив свій дебютний альбом autopotrtrack.

“До Ля” - митець мистецькує в шести актах:

І. Поклик до мандрів

ІІ. Допомога сил надприродних

ІІІ. Зустріч з жінкою

IV. Шлях випробувань

V. Апофеоз

VI. Свобода жити

І. Поклик до мандрів, Andrii Barmalii (саксофон):

Andrii Barmalii - музичний алхімік або учоний. Подорожує незнаним простором, вступає в контакт з непонятними силами, ходить до драконів, конструює музикооживлятор. Бо музика - це магія. Або наука.

ІІ. Допомога сил надприродних, Andrii Barmalii x Oleksandr Yavdyk (саксофон, ударні):

Oleksandr Yavdyk музикує на барабанах, митець-стихія, багаторукий шива. Багато де був в музиці, знає багато стежок і як туди ходити, легко переміщується в різних вимірах. Герої переступають разом за “межу” - без смолтоків, через відкритість і свободу дій - мультікор, відверта розмова мовою музики.

ІІІ. Зустріч з жінкою, Andrii Barmalii x Oleksandr Yavdyk х Khrystyna Kirik (саксофон, ударні, препарований контрабас):

Khrystyna Kirik - саундартистка, просвітниця, досліджує взаємодії та випадковості. Разом пізнають хаос - джерело життя всього, що живе, і смерть всього, що вмирає - щось не маніфестоване, безкінечний вирій можливостей та ймовірностей, в якому може щось відбутись або ні.

IV. Шлях випробувань, Andrii Barmalii x Oleksandr Yavdyk х Khrystyna Kirik х Denis Arharov (саксофон, ударні, контрабас, цифрове піаніно): шлях випробувань випробовує. Буквально. Вони борються з демонами так, щоб інші могли взагалі боротися з реальністю.

V. Апофеоз, Andrii Barmalii x Oleksandr Yavdyk х Yevhen Pugachov x Maryan Karpinskyi x Stanislav Diachenko (саксофон, ударні, гітара, гітара, бас):

Останній перехід через кордон до справжности. На сцені квінтет - це стихії, які зʼєднались. Це організм, який живе тільки в цей момент, і потім - розпадається, розчиняється. Оці моменти музичного злиття і є найвища насолода. Чуттєвість, відкритість і довіра, взаємозалежність внутрішнього і зовнішнього, і те що існує тільки тут і зараз.

Це до речі ще й з головним треком пересікається.

VI. Свобода жити, 24 митця і мисткині:

Перехід вічності в час, розпад одного на двоє, а тоді на багато. Колискова Буття.


Схожі події

MELOVIN. Birthday Show 11 квітня 19:00, чт MELOVIN. Birthday Show Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 450 ₴ MELOVIN. Birthday Show Вже не хочу 11 квітня MELOVIN. Birthday Show Event Hall на !FESTrepublic Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 550 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ 01 березня 19:00, пт Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 750 ₴ Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Вже не хочу 01 березня Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Stereo Plaza Придбати Hans Zimmer Symphony 30 квітня 18:30, вт Hans Zimmer Symphony Дніпро, Дніпропетровський Академічний театр опери та балету від 340 ₴ Hans Zimmer Symphony Вже не хочу 30 квітня Hans Zimmer Symphony Дніпропетровський Академічний театр опери та балету Придбати