Андрій Макаревич. Yo5

28 вересня 2020, Пн. 19:00
від 490 грн.
від 490 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Андрій Макаревич. Yo5 в Чернівцях! Чекаємо вас 2020-09-28 о 19:00 на майданчику Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Чернівці.
Ви можете купити квитки на Андрій Макаревич. Yo5 на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).АНДРІЙ МАКАРЕВИЧ Yo5. "В обмеженні коштів пізнається майстер" - писав Гете. Андрій Макаревич займається джазом вже п'ятнадцять років, і у всіх проектах разом з ним на сцену піднімалося не менш десятка музикантів.

"Оркестр Креольського Танго" починав скромно, семеро - але досить скоро розрісся до біг-бенду з повною духовою секцією. А "LOVE - Пісні про любов", "Ідиш Джаз" з самого початку такими і створювалися, там брали участь не тільки духові групи, але і по кілька вокалістів! І ось тепер Андрій Макаревич вирішив зробити наступний крок і випробувати новий формат. Прямо протилежний.

"Я завжди вважав, що чим ясніше думка, тим менших образотворчих засобів вона вимагає. Це стосується будь-якого виду мистецтва. І взагалі якщо раніше і доводилося грати в мінімалізм - то в основному через те, що більше не вміли. Тепер картина інша - ці музиканти вміють дуже багато, тому їх мінімалізм - не вимушений, а усвідомлений "- Андрій Макаревич.

У новому проекті Yo5 разом з Макаревичем на сцені Євген Борець - рояль, Сергій Хутас - контрабас, Давид Ткебучава - барабани і Тимур Некрасов, який відповідає за всі духові інструменти. В репертуар нового проекту увійшли пісні сольних програм лідера "Машини Часу". Прем'єра нової програми пройшла у вересні-жовтні 2015 року в ході концертного туру по Швеції і Фінляндії. На сьогоднішній день за плечима проекту великий тур по Німеччині, а також тури по Швейцарії, Ізраїлю, Грузії, Голландії, України, Бельгії.

Інші дати

Андрій Макаревич. Yo5

27 вересня 2020 19:00

Хмельницька обласна філармонія, Хмельницький

Перейти до опису
від 850 грн.

Андрій Макаревич. Yo5

26 вересня 2020 19:00

Житомирська Обласна Філармонія ім. С. Ріхтера, Житомир

Перейти до опису
від 990 грн.