Андрій Макаревич. Yo5

17 червня 2020, Ср. 19:00
від 850 грн.
від 850 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Андрій Макаревич. Yo5 в Хмельницькому! Чекаємо вас 2020-06-17 о 19:00 на майданчику Хмельницька обласна філармонія, Хмельницький.
Ви можете купити квитки на Андрій Макаревич. Yo5 на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).АНДРІЙ МАКАРЕВИЧ Yo5. "В обмеженні коштів пізнається майстер" - писав Гете. Андрій Макаревич займається джазом вже п'ятнадцять років, і у всіх проектах разом з ним на сцену піднімалося не менш десятка музикантів.

"Оркестр Креольського Танго" починав скромно, семеро - але досить скоро розрісся до біг-бенду з повною духовою секцією. А "LOVE - Пісні про любов", "Ідиш Джаз" з самого початку такими і створювалися, там брали участь не тільки духові групи, але і по кілька вокалістів! І ось тепер Андрій Макаревич вирішив зробити наступний крок і випробувати новий формат. Прямо протилежний.

"Я завжди вважав, що чим ясніше думка, тим менших образотворчих засобів вона вимагає. Це стосується будь-якого виду мистецтва. І взагалі якщо раніше і доводилося грати в мінімалізм - то в основному через те, що більше не вміли. Тепер картина інша - ці музиканти вміють дуже багато, тому їх мінімалізм - не вимушений, а усвідомлений "- Андрій Макаревич.

У новому проекті Yo5 разом з Макаревичем на сцені Євген Борець - рояль, Сергій Хутас - контрабас, Давид Ткебучава - барабани і Тимур Некрасов, який відповідає за всі духові інструменти. В репертуар нового проекту увійшли пісні "Машини Часу" і сольних програм її лідера. Прем'єра нової програми пройшла у вересні-жовтні 2015 року в ході концертного туру по Швеції і Фінляндії. На сьогоднішній день за плечима проекту великий тур по Німеччині, а також тури по Швейцарії, Ізраїлю, Грузії, Голландії, України, Бельгії.