Андрій Пермяков. Вірші. Джаз. Сейшен

11 серпня 2020, Вт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Андрій Пермяков. Вірші. Джаз. Сейшен у Києві! Чекаємо на вас 2020-08-11 в 19:00 на локації CARIBBEAN club, Київ.
Ви можете придбати квитки на Андрій Пермяков. Вірші. Джаз. Сейшен на Concert.ua онлайн.

Поетичний перформанс Андрія Пермякова за участю Олексія Когана, Артема Менделенка та інших поважних гостей

Музично-літературний джем-сейшн непересічного поета Андрія Пермякова та його гостей в день народження автора.

Вистава – відчуття часу, відчуття кохання, відчуття шаленого ритму життя:

  • Автентичні оригінальні поезії автора, поетичні переспіви українською відомих джазових хітів з авторськими дотепними коментарями у супроводі найтитулованішого саксофоніста країни Артема Менделенка
  • Неймовірні джазові історії та діалоги головного джазмена країни Олексія Когана

Андрій Пермяков – автор, який має власний стиль, власну манеру письма і широку аудиторію, адже він не лише пише, а й дуже артистично декламує і виконує поезію.

Автор трьох збірок віршів, «Сквозь» «Мой джаз», «Любов, рок-н-рол і V», актор та автор текстів сучасної англомовної української рок-опери “Orpheus and Euridice forever” композитора М. Брунського, що підкорила не тільки Україну, а і представляла країну на найдорожчій сцені світу Dubai Opera.

Весь склад джем-сейшину бездоганно володіють мистецтвом імпровізації, поєднуючи різні жанри, ідеї, естетичні імперативи.

Іронія та гумор, шарм та харизма, драйв та імпровізація надихнуть глядачів на шалений та ніжний джаз-н-рол життя!

Схожі події

Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ДахаБраха. Літній концерт на терасі. Додатковий концерт 28 серпня 19:00, Пт ДахаБраха. Літній концерт на терасі. Додатковий концерт Київ, D12 від 500 грн. ДахаБраха. Літній концерт на терасі. Додатковий концерт Вже не хочу 28 серпня ДахаБраха. Літній концерт на терасі. Додатковий концерт D12 Придбати