22 березня 2020, Нд. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 549 грн.
від 549 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт ANDRO?

1. Почути неймовірно харизматичне і чуттєве виконання.
2. Побачити рома, який співає реп.
3. Поринути в романтичний настрій пісень про кохання.

22 березня 2020 року в клубі Stereo Plaza (Стереоплаза) в Києві відбудеться концерт загадкового виконавця ANDRO, який на численні прохання шанувальників знову виступить із концертом в столиці України. Про цього українського виконавця мало що відомо, але, як не дивно, за походженням ANDRO з ромів і навіть жив з батьками в цьому таборі. Однак, це не завадило хлопцю здобути освіту у престижній гімназії і за покликом душі вибрати собі шлях музиканта. Саме ANDRO виконав приспів в відомої композиції «Санта Лючія» групи Quest Pistols Show.

Великий концерт

Однак, справжньою пристрастю виконавця став реп, а після того, як в мережі з'явилася пісня «Інопланетянин», ANDRO прокинувся знаменитим і з тих пір його популярність тільки зростає. Звичайно, на допомогу співакові прийшли і природна схильність ромів до співу, і харизматична зовнішність, і особлива чуттєвість, з якої він виконує свої композиції.

Крім ANDRO в концерті візьме участь «Secret Artist», ім'я якого стане справжнім сюрпризом для шанувальників.

ANDRO в Києві! Чекаємо вас 2020-03-22 о 19:00 на майданчику Stereo Plaza, Київ.

Ви можете купити квитки на ANDRO на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Артисти