16 лютого 2019, Сб. 23:55
Victory Concert Hall Харків, вул. Карпатська, 95
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

16 лютого! Angelo Ferreri в Victory Hall!

Нелегко знайти більш плідного і працьовитого продюсера хаус-музики, і тому було нескладно прийняти рішення запросити цього талановитого італійця до нас.

Angelo Ferreri визнаний кращим артистом Jackin House за версією Traxsource. Його лейбли MONOSIDE і Mood Funk Records були одними з кращих в індустрії хаус-музики, з релізами таких світових виконавців, як: David Penn, DJ Mes, Re-Tide, Peter Brown, Hatiras, Moon Rocket, Jay Vegas, Alessio Cala ', Danny Cruz, Mark Funk та інші.

Постійний потік хітів звучить не тільки через його власний лейбл, але і є одним з найбільш значних відбитків в індустрії. Будь то треки на кшталт «End Of Street» на Nervous, «The Rule» на Henry-Street, «Change My Skin» на Urbana, «I'm Surprise» на King-street, «Man In Soul» на Hot Stuff, Анджело поділився любов'ю до хаусу з усіма.

У нього є ця вроджена здатність створювати треки, де ви миттєво дізнаєтеся, хто за кермом з першого удару. Не пропустіть! 16 лютого! Angelo Ferreri в Victory Hall!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Fan-2 подорожчання 25.02 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати