Ангели на даху

3 жовтня 2018, Ср. 19:00
Національний Театр Опери та Балету Кишинів, б-р Штефан чел Маре, 152
від 520 грн.
від 520 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Ангели на даху»?

1. Постановка дивовижно поєднує в собі трагічність і добрий сміх.
2. «Ангели на даху» – це шанс почати все спочатку не тільки для героїні вистави, а й для всіх глядачів.
3. Приголомшливі актори і глибокий сюжет нікого не залишать байдужим.

3 жовтня в Національному театрі опери і балету – спектакль «Ангели на даху». На сцені – блискучі Катерина Варнава, Марія Кравченко і Андрій Носков. Обов'язково приходьте!

Історія починається дуже трагічно. Молода дівчина Катя, втративши надію і сенс життя, вирішує залишити тлінний світ. Тільки так, на її думку, можна позбутися від усіх невирішених проблем і неприємностей. Катя виходить на дах багатоповерхівки, наближаючись до краю. І здається: все, вирішено! Але стрибок доведеться відкласти.

Причиною тому – випадкове знайомство, якому судилося змінити подальшу долю дівчини. Катя отримує шанс забути минуле і знову почати жити, знову бути щасливою. Складна тема вистави і досить трагічні обставини, тим не менш, не залишають нальоту смутку. Історія, пересипана веселими і добрими моментами, дарує позитив і налаштовує на краще. До зустрічі!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 39 Подiй Німецький цирк Black and White 22.02 - 21.04.2019 Декамерон Декамерон 2 Події Декамерон 6.03 - 07.03.2019 Мужики не танцюють стриптиз Мужики не танцюють стриптиз 5 Подiй Мужики не танцюють стриптиз 24.02 - 07.03.2019 Серенада Сонячної Долини 08 березня 19:00, Пт Серенада Сонячної Долини Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 200 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 08 березня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати