Ангели на даху

3 жовтня 2018, Ср. 19:00
Національний Театр Опери та Балету Кишинів, б-р Штефан чел Маре, 152
від 520 грн.
від 520 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Ангели на даху»?

1. Постановка дивовижно поєднує в собі трагічність і добрий сміх.
2. «Ангели на даху» – це шанс почати все спочатку не тільки для героїні вистави, а й для всіх глядачів.
3. Приголомшливі актори і глибокий сюжет нікого не залишать байдужим.

3 жовтня в Національному театрі опери і балету – спектакль «Ангели на даху». На сцені – блискучі Катерина Варнава, Марія Кравченко і Андрій Носков. Обов'язково приходьте!

Історія починається дуже трагічно. Молода дівчина Катя, втративши надію і сенс життя, вирішує залишити тлінний світ. Тільки так, на її думку, можна позбутися від усіх невирішених проблем і неприємностей. Катя виходить на дах багатоповерхівки, наближаючись до краю. І здається: все, вирішено! Але стрибок доведеться відкласти.

Причиною тому – випадкове знайомство, якому судилося змінити подальшу долю дівчини. Катя отримує шанс забути минуле і знову почати жити, знову бути щасливою. Складна тема вистави і досить трагічні обставини, тим не менш, не залишають нальоту смутку. Історія, пересипана веселими і добрими моментами, дарує позитив і налаштовує на краще. До зустрічі!

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 29.11 - 30.11.2018 Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено 27 листопада 19:30, Вт Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage, Київ від 149 грн. Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Вже не хочу 27 листопада Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage Придбати Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України Придбати Серенада Сонячної Долини 02 грудня 19:00, Нд Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 150 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 02 грудня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати