24-pay-mark Created with Sketch.

Anime. Вечір саундтреків. Струнний квартет SVITLOMUSIC

від 150 ₴

Про подiю

Чому варто піти на концерт «ANIME. Вечір саундтреків» у Дніпрі?

  1. Саме те, про що мріяв кожен поціновувач жанру аніме.
  2. Неймовірний концерт у виконанні Струнного квартету SVITLOMUSIC.
  3. Незабутні враження та фантастичний настрій від події.

Концерт «ANIME. Вечір саундтреків» у Дніпрі

Струнний квартет SVITLOMUSIC запрошує провести вечір в атмосфері аніме. Незабутній музичний івент вам подарують:
  • Анна Велика – перша скрипка;
  • Варвара Соколянська-Жовтяк – друга скрипка;
  • Валерій Козюра – альт;
  • Вікторія Тимошенко – віолончель.
Готові розділити радість і горе разом з Наруто? Поринути в магічну подорож з замком Хаула? – Хапайте свої талони на локшину і чекаємо на вас!

Саундтреки до найвідоміших аніме на сцені Дніпропетровської філармонії

У цей вечір будьте готові подумки зануритись у світ дивовижних історій таких світових шедеврів аніме як Naruto, Attack on Titan, Onepunchman, Suzume, Howl's moving castle, Your name, Genshin Impact, Demon Slayer, Chainsaw man, The promised Neverland, Tokyo Ghoul, Dota 2, Death note. Фантастичні мелодії опенінгів улюблених аніме наживо, неймовірна енергетика – все це на концерті «ANIME. Вечір саундтреків»! До зустрічі!

Де купити квитки на концерт «ANIME. Вечір саундтреків» у Дніпрі?

Швидко оформити квитки ви можете онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

SAGA LOVE ISLAND | GusGus 15 червня 17:00, сб SAGA LOVE ISLAND | GusGus Львів, ISLAND BEACH CLUB від 2000 ₴ SAGA LOVE ISLAND | GusGus Вже не хочу 15 червня SAGA LOVE ISLAND | GusGus ISLAND BEACH CLUB Придбати JAZZday на V’YAVA 16 червня 15:00, нд JAZZday на V’YAVA Київ, V’YAVA від 200 ₴ JAZZday на V’YAVA Вже не хочу 16 червня JAZZday на V’YAVA V’YAVA Придбати суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16.06 суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Львів, Театральний центр "Слово і голос" від 250 ₴ суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16.06 суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Театральний центр "Слово і голос" Придбати суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16 червня 15:00, нд суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Львів, Театральний центр "Слово і голос" від 250 ₴ суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Вже не хочу 16 червня суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Театральний центр "Слово і голос" Придбати