Анна Герман

1 березня 2020, Нд. 19:00
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

Про подiю

Триб'ют-концерт "Анна Герман" у Києві! Чекаємо на вас 1 березня о 19:00 у Центрі культури та мистецтв МВС України.
Ви можете купити квитки на Анна Герман на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Анна Герман – це воістину унікальна виконавиця

Її проникливий голос, який часто називали «голосом Ангела», репертуар, який запам'ятовувався, а також тонкий аристократизм, який став основою сценічного образу, зробили її однією з найпопулярніших артисток свого часу.

В її голосі звучить ЕПОХА. Таких співачок небагато, але вони є: Лідія Русланова, Клавдія Шульженко, Едіт Піаф, Мая Кристалінська, Анна Герман...

культові пісні у виконання Владислави Вдовиченко

«Надежда», «Когда цвели сады», «Нежность», «Эхо любви», «А он мне нравится»,«Гори, гори, моя звезда»... прозвучать у театральному дивертисменті для тих, хто цінує справжню душу пісень репертуару Анни Герман. А їх незвичайне виконання співачкою з Одеси Владиславою Вдовиченко змусять повірити в те, що вічне не повинно нас залишати.

Доля самої Владислави Вдовиченко майже містичним чином зв'язалася з легендарною Ганною Герман. Відкривши завісу, тільки скажемо, що чоловік Ганни Герман Збігнєв Тухольский подарував бурштинову брошку (реліквію сім'ї Анни Герман) Владиславі Вдовиченко – співачці, яка продовжує традиції Анни Герман. У серіалі «Анна Герман. Таємниця білого ангела» за кадром гри польської актриси Йоанни Моро Владислава Вдовиченко заспівала 7 пісень з репертуару Анни Герман a cappella.

Схожі події

Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати