1 березня 2020, Нд. 19:00
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Триб'ют-концерт "Анна Герман" у Києві! Чекаємо на вас 1 березня о 19:00 у Центрі культури та мистецтв МВС України.
Ви можете купити квитки на Анна Герман на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Анна Герман – це воістину унікальна виконавиця

Її проникливий голос, який часто називали «голосом Ангела», репертуар, який запам'ятовувався, а також тонкий аристократизм, який став основою сценічного образу, зробили її однією з найпопулярніших артисток свого часу.

В її голосі звучить ЕПОХА. Таких співачок небагато, але вони є: Лідія Русланова, Клавдія Шульженко, Едіт Піаф, Мая Кристалінська, Анна Герман...

культові пісні у виконання Владислави Вдовиченко

«Надежда», «Когда цвели сады», «Нежность», «Эхо любви», «А он мне нравится»,«Гори, гори, моя звезда»... прозвучать у театральному дивертисменті для тих, хто цінує справжню душу пісень репертуару Анни Герман. А їх незвичайне виконання співачкою з Одеси Владиславою Вдовиченко змусять повірити в те, що вічне не повинно нас залишати.

Доля самої Владислави Вдовиченко майже містичним чином зв'язалася з легендарною Ганною Герман. Відкривши завісу, тільки скажемо, що чоловік Ганни Герман Збігнєв Тухольский подарував бурштинову брошку (реліквію сім'ї Анни Герман) Владиславі Вдовиченко – співачці, яка продовжує традиції Анни Герман. У серіалі «Анна Герман. Таємниця білого ангела» за кадром гри польської актриси Йоанни Моро Владислава Вдовиченко заспівала 7 пісень з репертуару Анни Герман a cappella.