3 листопада 2018, Сб. 20:00
!FESTRepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 230 грн.
від 230 грн.

Галерея

АННА у Львові - фото №1 АННА у Львові
АННА у Львові - фото №2 АННА у Львові афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "АННА"?

1. Розгадати таємний шифр у назві колективу, в якому приховано ключ до успіху.
2. Довгоочікувана презентація нового ЕР.
3. Краще з кращого за 16 років історії команди.

У 2002 році в місті Львів зібралися чотири хлопці з барабанами, гітарами, мікрофоном і вирішили творити разом. Потім до них приєдналися ще двоє. Почалися експерименти з текстами, стилями, смислами. І незабаром їх sludge metal і nu-metal композиції вже стали відомі багатьом.

За час існування команда стала однією з найбільш гастролюючих на українській альтернативній сцені. Постійні виступи на фестивалях принесли їм визнання і чимало нагород. За 16 років у команди були злети і падіння та навіть розпад на 2 роки, але ось уже 3 роки вони разом і повні сил і енергії, яку вихлюпують на своїх концертах і у своїх записах. У команди три альбоми, один міні-збірник і 6 синглів, а також п'ять відеокліпів.

На вас чекає грандіозний сольний виступ колективу з довгоочікуваною презентацією нового ЕР під назвою "Не згасай". Крім цього, у програмі прозвучать найкращі хіти команди за всі роки існування. Не пропустіть! Це варто почути і побачити!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати