Пабло Пікассо. У пошуках реальності. Лекція Анни Місюн

25 жовтня 2018, Чт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

У дитинстві мати розповідала Пабло на ніч казки, в які вплітала емоції прожитого дня. Все життя Пікассо, який прославив прізвище матері, намагався відобразити цю емоційну реальність, знову і знову змінюючи стилі, техніки, види мистецтва.

З 92 прожитих років 70 Пабло Пікассо активно творив! І завжди і в усьому був оточений захопленнями і успіхом — від першої виставки в Андалусії, коли йому було 12, до останнього подиху на власній віллі на Лазурному березі.

На вас чекає захоплива розповідь про «Голуба миру» і Паломі («голубку») Пікассо, картини та жінок Метра, пошуках мови, яка відобразить реальність, яка б'є ключем життя дона Пабло.

Лектор Анна Місюн — доцента кафедри культурології та мистецтвознавства ОНПУ.

Схожі події

Виставка Samskara 15 листопада 13:00, Чт Виставка Samskara Київ, Будинок Одягу від 150 грн. Виставка Samskara Вже не хочу 15 листопада Виставка Samskara Будинок Одягу Придбати Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним 14 грудня 19:00, Пт Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Київ, Fedoriv Hub від 3000 грн. Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Вже не хочу 14 грудня Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Fedoriv Hub Придбати Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Пн Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Дмитрій Гордон 15 грудня 19:00, Сб Дмитрій Гордон Київ, Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки від 250 грн. Дмитрій Гордон Вже не хочу 15 грудня Дмитрій Гордон Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки Придбати