15 листопада 2018, Чт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Анне Вескі?

1. В Україні співачка виступатиме вперше.
2. Анне Вескі з тих виконавців, кого впізнають по голосу з першої ж ноти.
3. Це кумир величезної кількості меломанів!

Вперше на українській сцені! 15 листопада в Палаці Україна – знаменита співачка Анне Вескі. Не пропустіть чудовий концерт! У програмі – головні хіти і нові роботи.

Естонська артистка вперше здобула широку популярність за часів колишнього СРСР, виконавши пісню «Королева розового сада». Звичайно, зараз її шанувальники люблять і співають і багато інших композицій: «Позади крутой поворот», «Радоваться жизни», «Листья желтые», «Возьми меня с собой», «Продлись, счастье», «Улыбка на всех», «Песенка о капитане», «Ни о чем не жалейте», «Прости за любовь».

Творчість прибалтійської діви – світла і безхмарна. Пісні заряджають позитивними емоціями, оптимізмом. Нотки радості і щастя пронизують кожну роботу Анне Вескі. Її голос і чарівний акцент улюблені і впізнавані мільйонами. Стильна і талановита співачка знайшла величезну армію прихильників. Пісні Анне Вескі незмінно здобували високі місця в музичних хіт-парадах. І сьогодні артистка продовжує свій творчий шлях, випускаючи нові альбоми, беручи участь у відомих телевізійних проектах.

Гастрольна географія співачки – неймовірно велика. Із нетерпінням чекають на зустріч із кумиром і українські меломани. Чекаємо на всіх!