Музично-танцювальний ансамбль GORI

18 листопада 2018, Нд. 19:00
Юбилейный концертный зал Херсон, вул. Перекопська, 11
від 139 грн.
від 139 грн.

Галерея

Музично-танцювальний ансамбль GORI у Херсоні - фото №1 Музично-танцювальний ансамбль GORI у Херсоні
Музично-танцювальний ансамбль GORI у Херсоні - фото №2 Музично-танцювальний ансамбль GORI у Херсоні афіша
Музично-танцювальний ансамбль GORI у Херсоні - фото №3 Музично-танцювальний ансамбль GORI у Херсоні квитки
Музично-танцювальний ансамбль GORI у Херсоні - фото №4 Музично-танцювальний ансамбль GORI у Херсоні на concert.ua
Музично-танцювальний ансамбль GORI у Херсоні - фото №5 Музично-танцювальний ансамбль GORI у Херсоні фото

Про подiю

Чому варто піти на Музично-танцювальний ансамбль GORI?

1. Вперше в Україні.
2. Ексклюзивна програма.
3. Глибокий зміст і філософія у дусі підтримки українського народу.

Музично-танцювальний ансамбль «GORI», присвячений історії та традиціям священної грузинської народної музики, вперше завітає до України.

За словами членів ансамблю, мета цих концертів - подякувати народу України за їх підтримку місту Горі, всього десять років тому, охопленому полум’ям грузино-російської війни. «Наші виступи - це відображення святих традицій, які були накопичені протягом століть, тому ми прагнемо познайомити народ України з тим, що ваша країна щиро бере участь в їх збереженні», - заявляють лідери ансамблю.

Ансамбль танцю і співу в регіоні Горіо має свою яскраву історію з 1920-х років. З тих пір і понині основною місією ансамблю залишається відродження та поширення традицій народного танцю і музики, характерних для держави Сакартвело і виключно для регіону Горіо.
Кожен виступ ансамблю «Gori» - це знайомство з культурою Сакартвело (Грузія), і невеличка подорож до чарівної, сонячної, стрімко розвиваючої країни з її давньою історією.

Під час своїх виступів в концертних залах України ансамбль, в складі близько 40 чоловік продемонструє всю свою майстерність, та виконає програму народних пісень і танців «Сакартвело», яка була ретельно відібрана, підготовлена від душі для кожного, хто завітає на цю подію та повагою до України в цілому, вразить справжністю і щирістю почуттів, , подарують незабутні емоції та наповнить ваші душі теплом і на довго залишаться у ваших серцях.

Інші дати

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 500 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак від 449 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати