Музично-танцювальний ансамбль GORI

17 листопада 2018, Сб. 19:00
БК Політеху (ОНПУ) Одеса, Проспект Шевченка, 1 а
від 139 грн.
від 139 грн.

Галерея

Музично-танцювальний ансамбль GORI в Одесі - фото №1 Музично-танцювальний ансамбль GORI в Одесі
Музично-танцювальний ансамбль GORI в Одесі - фото №2 Музично-танцювальний ансамбль GORI в Одесі афіша
Музично-танцювальний ансамбль GORI в Одесі - фото №3 Музично-танцювальний ансамбль GORI в Одесі квитки
Музично-танцювальний ансамбль GORI в Одесі - фото №4 Музично-танцювальний ансамбль GORI в Одесі на concert.ua
Музично-танцювальний ансамбль GORI в Одесі - фото №5 Музично-танцювальний ансамбль GORI в Одесі фото

Про подiю

Чому варто піти на Музично-танцювальний ансамбль GORI?

1. Вперше в Україні.
2. Ексклюзивна програма.
3. Глибокий зміст і філософія у дусі підтримки українського народу.

Музично-танцювальний ансамбль «GORI», присвячений історії та традиціям священної грузинської народної музики, вперше завітає до України.

За словами членів ансамблю, мета цих концертів - подякувати народу України за їх підтримку місту Горі, всього десять років тому, охопленому полум’ям грузино-російської війни. «Наші виступи - це відображення святих традицій, які були накопичені протягом століть, тому ми прагнемо познайомити народ України з тим, що ваша країна щиро бере участь в їх збереженні», - заявляють лідери ансамблю.

Ансамбль танцю і співу в регіоні Горіо має свою яскраву історію з 1920-х років. З тих пір і понині основною місією ансамблю залишається відродження та поширення традицій народного танцю і музики, характерних для держави Сакартвело і виключно для регіону Горіо.
Кожен виступ ансамблю «Gori» - це знайомство з культурою Сакартвело (Грузія), і невеличка подорож до чарівної, сонячної, стрімко розвиваючої країни з її давньою історією.

Під час своїх виступів в концертних залах України ансамбль, в складі близько 40 чоловік продемонструє всю свою майстерність, та виконає програму народних пісень і танців «Сакартвело», яка була ретельно відібрана, підготовлена від душі для кожного, хто завітає на цю подію та повагою до України в цілому, вразить справжністю і щирістю почуттів, , подарують незабутні емоції та наповнить ваші душі теплом і на довго залишаться у ваших серцях.

Інші дати

Музично-танцювальний ансамбль GORI

20 листопада 2018 19:00

БК Машинобудівельників ,  Дніпро

Перейти до опису
від 139 грн.

Музично-танцювальний ансамбль GORI

21 листопада 2018 19:00

Палац дозвілля «Листопад» ,  Полтава

Перейти до опису
від 139 грн.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати