24-pay-mark Created with Sketch.

Ансамбль танцю ім. П. Вірського. НА БІС

23 листопада 2022, ср. 18:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Ансамбль танцю ім. П. Вірського. НА БІС у Києві! Чекаємо на вас 2022-11-23 в 18:00 на локації МЦКМ (Жовтневий палац), Київ.
Ви можете придбати квитки на Ансамбль танцю ім. П. Вірського. НА БІС на Concert.ua онлайн.


Великий сольний концерт ансамблю ім. Павла ВІРСЬКОГО – НА БІС!
Кожен з нас наближає перемогу усіма можливими силами й у кожного є своя зброя. Сьогодні гордість України – Національний заслужений академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського - знаний на весь світ танцювальний колектив - перетворився на культурний фронт України, культурний рупор, який у великому європейському турі, привертаючи увагу мільйонів людей, розповідає правду про нашу боротьбу...
Багатовікова культура – це доказ самобутності нашої нації та її незалежності!, це подих нашої неповторності та волелюбності!
Кожен номер ансамблю – справжній шедевр танцю! Кожен концерт – торжество краси та грації! Яскраві національні костюми, запальна українська енергетика, колорит, виразні рухи, а також віртуозність, майстерність та оригінальна інтерпретація народних стилів – по праву звели ансамбль в ранг найкращих колективів світу!
23 листопада колектив виступить у столиці з великим сольним концертом для рідних глядачів, щоб подарувати свою любов та миті радості! На біс!
У програмі: улюблені номери та ексклюзивні, складні хореографічні постановки.
Чекаємо на вас 23 листопада о 18:00 у МЦКМ (Жовтневий Палац) –
найбезпечніший концертний зал Києва, де завжди є СВІТЛО та позитивні емоції!
Захід передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!
На нижньому поверсі Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено!
Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через
40 хвилин після її закінчення (але не пізніше 20:15).
Слава Україні!

Схожі події

Ансамбль танцю ім. П. Вірського. Великий різдвяний концерт 13 січня 18:00, пт Ансамбль танцю ім. П. Вірського. Великий різдвяний концерт Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Ансамбль танцю ім. П. Вірського. Великий різдвяний концерт Вже не хочу 13 січня Ансамбль танцю ім. П. Вірського. Великий різдвяний концерт МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати