До 20-річчя ансамблю "Слов'яни"

13 травня 2020, Ср. 18:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Концерт до 20-річчя ансамблю «Слов'яни» в Одесі. 13 травня в Одеській обласній філармонії відбудеться ювілейний концерт ансамблю «Слов'яни» з програмою «20 років на сцені».

Чому варто піти на концерт ансамблю «Слов'яни» «20 років на сцені» в Одесі?

1. Привітати яскравий колектив з важливим ювілеєм.
2. Насолодитися багатою музичною програмою концерту.
3. Надихнутися колоритною творчістю й отримати море нових приємних вражень.

Концерт до 20-річчя ансамблю «Слов'яни» в Одесі

13 травня запрошуємо вас в Одеську обласну філармонію на чудовий весняний концерт, присвячений 20-річчю ансамблю «Слов'яни». До вашої уваги – ювілейна програма «20 років на сцені».

Насичена програма «20 років на сцені» в Одеській обласній філармонії

Яскрава програма познайомить глядача з багатою музичною палітрою Бессарабського краю, представленого безліччю національностей. Прозвучать твори, що розкривають народний колорит української, болгарської, молдавської, гагаузької музики. Приголомшливий вечір в атмосфері романтики та веселощів – незабутні враження.

На сцену разом з учасниками колективу «Слов'яни» вийдуть гості та друзі ансамблю: Валентин Куба, Олексій Маковський, Ольга Микулинська, гурт JamBand, лауреатка міжнародних конкурсів Катерина Ускова, Заслужений артист України Олександр Дмитрієв та інші.

Море приємних сюрпризів і незабутніх зустрічей – тільки цього вечора!

Де купити квитки на концерт до 20-річчя ансамблю «Слов'яни» в Одесі?

Замовляйте квитки на концерт до 20-річчя ансамблю «Слов'яни» в Одеській обласній філармонії на сайті Concert.ua. Ви можете оформити електронні квитки або квитки з доставкою.