24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільний Стендап. Антон Тимошенко. Сольний концерт.

від 300 ₴

Галерея

Про подiю

StandUp «Підпільний стендап. Антон Тимошенко. Сольний концерт» у Києві відбудеться 8 березня 2024 року о 18:30 в Центральному будинку художника.

Чому варто піти на «Підпільний стендап. Антон Тимошенко. Сольний концерт» у Києві?

  1. Один з найпопулярніших коміків країни.
  2. Яскраві жарти про все, що вас цікавить, і навіть більше.
  3. Вечір актуального гумору у чудовій компанії.

StandUp «Підпільний стендап. Антон Тимошенко. Сольний концерт» у Києві

Антон Тимошенко – беззаперечно топовий український стендап-комік. Йому виявилося під силу зібрати Палац Україна. А публіка любить артиста за його влучні та тонкі жарти «на межі».

Нові та старі жарти в ексклюзивній програмі

8 березня на своєму сольному концерті Антон Тимошенко у властивому йому стилі ділитиметься своїми життєвими спостереженнями, які торкатимуться таких тем як корупція, повстання машин, наш емоційний стан під час війни та багато іншого. Тож буде душевно і весело! Для бійців ЗСУ та ТРО вхід безкоштовний (за попереднім записом в інстаграм @undergroundstandupkyiv). Мова заходу – українська. 25% прибутку – на потреби Сил Оборони. До зустрічі!

Де купити квитки на «Підпільний стендап. Антон Тимошенко. Сольний концерт» у Києві?

Замовте квитки просто зараз на сайті Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Вечір гумору 21 червня 19:00, пт Вечір гумору Київ, Bel etage від 200 ₴ Вечір гумору Вже не хочу 21 червня Вечір гумору Bel etage Придбати Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET 27 червня 19:00, чт Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 290 ₴ Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Вже не хочу 27 червня Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП У ДВОРИКУ 21 червня 19:00, пт ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП У ДВОРИКУ Київ, Дворик МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 ₴ ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП У ДВОРИКУ Вже не хочу 21 червня ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП У ДВОРИКУ Дворик МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу 06 липня 19:00, сб Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №12 Київ, Київський культурний кластер "Краків" від 500 ₴ Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу Вже не хочу 06 липня Ветерани космічних військ. Концерт-зйомка шоу "Еліас" №12 Київський культурний кластер "Краків" Придбати