Антонелло Касконе

22 вересня 2018, Сб. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Антонелло Касконе?

1. Вперше в Україні маестро Антонелло Касконе.
2. Антонелло Касконе - автор музики Андреа Бочеллі.
3. Ви поринете у справжню атмосферу витонченої італійської класичної естради.

Таку унікальну подію не можна пропустити! 22 вересня в Жовтневому палаці вперше виступить автор музики Андреа Бочеллі. Зустрічайте найвідомішого італійського композитора Антонелло Касконе в Києві!

Антонелло Касконе - знаменитий на весь світ композитор, піаніст, диригент і аранжувальник. Свою кар'єру він починав у 1994 на багатьох італійських телепрограмах, де брали участь зірки естради. Тото Кутуньо, Пеппіно Ді Капрі, Мілвой, Фаусто Лілі, Массімо Раньєрі, Лоредана Берті і т. д.

У 2006 році Антонелло Касконе виступив разом із Лондонським симфонічним оркестром у Лондонській студії кіно. І відтоді маестро почав співпрацю як аранжувальник і автор зі співаком Андреа Бочеллі. Він пише для артиста прекрасні композиції. Одна з останніх - "Fratello sole, sorella luna", пісня, яку тенор співав у Лорето перед Папою Римським. А з 2016 року Антонелло Касконе організовує концерти і пише для Каті Річчіареллі.

У Києві маестро виступить із неповторною авторською програмою під назвою "Amore Mio". У концерті візьмуть участь Kyiv Metropolis Orchestra, відома італійська солістка Маріанна Каррадах, а також фіналіст ТВ-шоу "Голос Країни" Антон Копитін. Ви неодмінно відчуєте унікальну атмосферу класичної естради Італії. Кращі хіти Антонелло Касконе прозвучать саме для вас!