24-pay-mark Created with Sketch.

Апатія + Скажи Щось Погане

23 вересня 2023, сб. 19:00
МахноПАБ Дніпро, вул. Магдебурзького права, 4а
від 399 грн.
від 399 грн.

Галерея

Про подiю

Занурення в емоційний світ:"Апатія" та "Скажи Щось Погане" наповнять серця вже у вересні!

Якщо ти вже втомився від повсякденності і шукаєш відради в музиці, то 29 вересня ми запрошуємо тебе на концерт, який вразить твої почуття навіть глибше. Гурти "Скажи Щось Погане" та "Апатія",створять атмосферу, де ти зможеш забути про все, що тисне на тебе, і відчути болісну красу музичних емоцій.

"Апатія" не створює просто пісні – вони народжують образи наших найтемніших думок та бажань.

Їхні тексти – це мова, що розбиває душу на тисячі крихт. Якщо шукаєш відображення своєї внутрішньої боротьби, та хочеш зрозуміти, що з тобою не так, то точно не залишишся байдужим до цих емо психів.

"Скажи Щось Погане" це гурт про романтику, урбан-атмосферу, та стильне звучання яке віддає класикою британського року.

Особисті історії у треках "Лох", "Твоя Кохана", "Я Кохатимусь під джаз" змінюються нібито road-story у треках "Бар" та "Гаддем".
Після їх сету головне – не почати знову нетверезим писати свій меседж туди куди не треба!
Не чекай і не бійся доторкнутися до своїх глибинних думок та почуттів.

30% прибутку та 100% коштів виручених з благодійного аукціону підуть у фонд «Повернись живим»

4.5.0. Party — команда організаторів благодійних подій, яка популярізує сучасну українську музику, роблячи концерти, які захочеться відвідати!

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 6 років без надання окремого місця, в фан-зону вхід не рекомендовано
✅ 13+
⌚️ Тривалість: 120-150 хвилин
🛡У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено (за можливості подальшого проведення)


Інші дати

Апатія + Скажи Щось Погане

29 вересня 2023 18:00

More Music Club, Одеса

Перейти до опису
від 399 грн.

Схожі події

вышел покурить 12 листопада 19:00, нд вышел покурить Варшава, VooDoo Club від 1200 грн. вышел покурить Вже не хочу 12 листопада вышел покурить VooDoo Club Придбати Музика з культового кіно на даху ЦУМ 24 вересня 19:00, нд Музика з культового кіно на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Музика з культового кіно на даху ЦУМ Вже не хочу 24 вересня Музика з культового кіно на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати MONATIK 24 вересня 18:00, нд MONATIK Київ, Палац Україна від 500 грн. MONATIK Вже не хочу 24 вересня MONATIK Палац Україна Придбати Артем Пивоваров 09 березня 19:00, сб Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 грн. Артем Пивоваров Вже не хочу 09 березня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати