24-pay-mark Created with Sketch.

Апатія Сольний Концерт feat ЯКА РІЗНИЦЯ & LYKHO

16 вересня 2023, сб. 18:00-21:00
Mezzanine Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 450 ₴
від 450 ₴

Галерея

Про подiю

Апатія, LYKHO та Яка Різниця випустять твої емоції 16 вересня в клубі Mezzanine. Якщо ти вже втомився від повсякденності і шукаєш відради в музиці, то 16 вересня запрошуємо тебе на концерт, який дістане на поверхню всі твої приховані почуття. Апатія, LYKHO та Яка Різниця створять атмосферу, де ти зможеш забути про все, що тисне і відчути болісну красу музичних емоцій.

Апатія створюють пісні, які народжують образи наших найтемніших думок та бажань. Їхні тексти — це мова, що розбиває душу на тисячі крихт. Якщо шукаєш відображення своєї внутрішньої боротьби, та хочеш зрозуміти, що з тобою не так, то точно не залишишся байдужим до цих емо-психів.

LYKHO знесе енергією, закликаючи тебе долучитися до його крику про спроби втекти від жорстокості днів і знайти хоч трішки втіхи у музичних лабіринтах. Яка Різниця понесе в нестримний танець під поп-панк мотиви. Після їхнього сету головне — не почати знову нетверезим писати свій меседж туди куди не треба. Не чекай і не бійся доторкнутися до своїх глибинних думок та почуттів!

30% прибутку та 100% коштів виручених з благодійного аукціону підуть у фонд «Повернись живим».

4.5.0. Party — команда організаторів благодійних подій, яка популярізує сучасну українську музику, роблячи концерти, які захочеться відвідати!

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 1000 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Музика з кінофільмів про кохання в саду -40% на другий квиток 26 травня 19:00, нд Музика з кінофільмів про кохання в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 ₴ Музика з кінофільмів про кохання в саду Вже не хочу 26 травня Музика з кінофільмів про кохання в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати