24-pay-mark Created with Sketch.

APLAY with JENIA TARSOL (Israel), DEENARA, VOTUMA на UYAVA

12 серпня 2023, сб. 15:00-17:00
V’YAVA Київ, пр. Глушкова, 1
від 400 ₴
від 400 ₴

Про подiю

APLAY x UYAVA | 12 серпня відбудеться виступ відомого ізраїльського продюсера JENIA TARSOL

На честь для народження DEENARA до нас їде відомий продюсер JENIA TARSOL — автор треку "Takadoom", який завоював серця слухачів по всьому світу. Також TARSOL відомий своєю колаборацією з Economist по треку "Panic Attack", який дуже довго протримався в всесвітніх топ-чартах.

TARSOL — засновник лейблу "Blue Shadow", талановитий DJ та продюсер, якого вважають одним із найцікавіших нових імен на міжнародній сцені електронної танцювальної музики. В своїх турах, JENIA TARSOL завжди грав на найбільших сценах, таких як Circoloco, Heart, Watergate, Balaton Festival, BPM Festival, DGTL Festival, Rumors і Destino.

Підтримають нашого гостя:

  • DEENARA — відома українська ді-джейка та саунд-продюсерка, яка запалила безліч сцен та приваблює своєю шаленою енергією під час всіх сетів.
  • VOTUMA — ідеолог APLAY та відома продюсерка, яка кожен свій сет робить унікальним та яскравим
  • Підтримають виступ відомих продюсерів , талановиті NEUMATERIA b2b LATYSHEV і чарівна SOANA

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Один в Каное 18 червня 18:30, вт Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 червня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати