5 листопада 2019, Вт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 490 грн.
від 490 грн.
Обрати квиток

Галерея

Apocalyptica у Києві - фото №1 Apocalyptica у Києві
Apocalyptica у Києві - фото №2 Apocalyptica у Києві афіша
Apocalyptica у Києві - фото №3 Apocalyptica у Києві квитки

Про подiю

Чому варто відвідати концерт Apocalyptica?

1. Найкращі композиції груп Apocalyptica і Metallica на одному концерті.
2. Унікальне live show, що змусить ваше серце битися швидше.
3. Інструментальний метал в 4 віолончелі та неймовірні враження, які відкривають новий світ музики.

Гучне повернення групи Apocalyptiсa до Києва.

5 листопада самий брутальний квартет віолончелістів в світі Apocalyptica дасть великий концерт у Жовтневому. Приходь і лови карколомні емоції і зашкалюючий драйв!
Остання зустріч фінів з українськими фанатами відбулася в Києві в 2017. З тих пір погляди шанувальників неймовірною четвірки були звернені до неба з одним проханням: ще! І чи то благання допомогли, то чи самі музиканти серйозно надихнулися прийомом столичної публіки, а черговому концерту - бути!

Хіти Apocalyptiсa і Metallica на концерті в Києві.

На київському концерті монстри фінського металу представлять круту програму Apocalyptica Plays Metallica by Four Cellos. Саме під такою назвою вийшов перший альбом групи, який приніс музикантам світову славу.
У 2016 році, через 20 років, Apocalyptica провели ремастеринг дебютної платівки. У нову версію увійшли круті версії хітів Battery, Nothing Else Matters і Seek & Destroy.
На сьогодні Apocalyptica залишається унікальним явищем на світовій сцені. Творчість групи, що об'єднує симфонічне звучання і важку музику, продовжує полонити серця мільйонів. Музика групи поєднує в собі неймовірну легкість з інструментальною точністю і потужністю металу.

Купити квитки на концерт групи Apocalyptica можна на сайті concert.ua і в наших квиткових касах. Поспішайте, квитки будуть дорожчати.

До зустрічі!