12 квітня 2019, Пт. 20:00
Кіностудія Київ, бул. Вацлава Гавела, 16
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Apparat?

1. Apparat сьогодні – головний представник німецької «інтелігентної електроніки».
2. Концерт пройде в межах грандіозного туру, на який шанувальники чекали більше 5 років.
3. Публіку очікує повне занурення у світ електронної музики берлінського автора.

12 квітня в Києві – APPARAT у межах Live Tour 2019. Тільки не пропусти!

Тур стартує в Італії та охопить чимало європейських міст. Киянам і гостям столиці пощастить стати одними з тих, хто зможе відчути силу творчості музиканта.

Саша Рінг – яскраве явище в музичному житті Німеччини. У 2013 році він став автором музики до вистави Себастьяна Хартманна «Війна і мир» і представив програму Soundtracks. В останні роки Рінг зосередився на написанні музики для кіно, театрів і арт-інсталяцій. Його саундтрек для фільму «Капрі-революція» режисера Маріо Мартоне був визнаний кращим на Венеціанському кінофестивалі.

В офіційному анонсі групи немає жодного слова про новий альбом. Але це Саша Рінг, тому варто стежити за новинами. Роботи Apparat вирізняються особливою красою і елегантністю, в яких публіка розчиняється з величезним задоволенням. Це дозволило музикантові значно розширити вплив своїх треків і завоювати нових шанувальників. А проект Moderat, учасником якого є Саша Рінг, сьогодні вважається мало не головним електронним проектом Німеччини.

Побачимося!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати