24-pay-mark Created with Sketch.

Apparat live!

12 квітня 2019, пт. 20:00
Кіностудія Київ, бул. Вацлава Гавела, 16
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Apparat?

1. Apparat сьогодні – головний представник німецької «інтелігентної електроніки».
2. Концерт пройде в межах грандіозного туру, на який шанувальники чекали більше 5 років.
3. Публіку очікує повне занурення у світ електронної музики берлінського автора.

12 квітня в Києві – APPARAT у межах Live Tour 2019. Тільки не пропусти!

Тур стартує в Італії та охопить чимало європейських міст. Киянам і гостям столиці пощастить стати одними з тих, хто зможе відчути силу творчості музиканта.

Саша Рінг – яскраве явище в музичному житті Німеччини. У 2013 році він став автором музики до вистави Себастьяна Хартманна «Війна і мир» і представив програму Soundtracks. В останні роки Рінг зосередився на написанні музики для кіно, театрів і арт-інсталяцій. Його саундтрек для фільму «Капрі-революція» режисера Маріо Мартоне був визнаний кращим на Венеціанському кінофестивалі.

В офіційному анонсі групи немає жодного слова про новий альбом. Але це Саша Рінг, тому варто стежити за новинами. Роботи Apparat вирізняються особливою красою і елегантністю, в яких публіка розчиняється з величезним задоволенням. Це дозволило музикантові значно розширити вплив своїх треків і завоювати нових шанувальників. А проект Moderat, учасником якого є Саша Рінг, сьогодні вважається мало не головним електронним проектом Німеччини.

Побачимося!

Схожі події

Музика Антоніо Вівальді на даху 30 вересня 19:00, сб Музика Антоніо Вівальді на даху Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Музика Антоніо Вівальді на даху Вже не хочу 30 вересня Музика Антоніо Вівальді на даху Дах ЦУМ Придбати Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати The Harry Potter Symphony 26 грудня 19:00, вт The Harry Potter Symphony Київ, Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського від 390 грн. The Harry Potter Symphony Вже не хочу 26 грудня The Harry Potter Symphony Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського Придбати Оля Полякова. Все буде добре 26 жовтня 18:00, чт Оля Полякова. Все буде добре Київ, Палац Україна від 800 грн. Оля Полякова. Все буде добре Вже не хочу 26 жовтня Оля Полякова. Все буде добре Палац Україна Придбати