24-pay-mark Created with Sketch.

Apparat live!

12 квітня 2019, пт. 20:00
Кіностудія Київ, бул. Вацлава Гавела, 16
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Apparat?

1. Apparat сьогодні – головний представник німецької «інтелігентної електроніки».
2. Концерт пройде в межах грандіозного туру, на який шанувальники чекали більше 5 років.
3. Публіку очікує повне занурення у світ електронної музики берлінського автора.

12 квітня в Києві – APPARAT у межах Live Tour 2019. Тільки не пропусти!

Тур стартує в Італії та охопить чимало європейських міст. Киянам і гостям столиці пощастить стати одними з тих, хто зможе відчути силу творчості музиканта.

Саша Рінг – яскраве явище в музичному житті Німеччини. У 2013 році він став автором музики до вистави Себастьяна Хартманна «Війна і мир» і представив програму Soundtracks. В останні роки Рінг зосередився на написанні музики для кіно, театрів і арт-інсталяцій. Його саундтрек для фільму «Капрі-революція» режисера Маріо Мартоне був визнаний кращим на Венеціанському кінофестивалі.

В офіційному анонсі групи немає жодного слова про новий альбом. Але це Саша Рінг, тому варто стежити за новинами. Роботи Apparat вирізняються особливою красою і елегантністю, в яких публіка розчиняється з величезним задоволенням. Це дозволило музикантові значно розширити вплив своїх треків і завоювати нових шанувальників. А проект Moderat, учасником якого є Саша Рінг, сьогодні вважається мало не головним електронним проектом Німеччини.

Побачимося!

Схожі події

ТНМК 15 грудня 18:00, чт ТНМК Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 590 грн. ТНМК Вже не хочу 15 грудня ТНМК МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати