Акваріум. Ювілейний тур БГ 65

10 червня 2019, Пн. 19:00
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи «Акваріум»?

1. Почути наживо батька російського року та привітати його з 65-річчям
2. Розширена програма з легендарних і абсолютно нових пісень
3. Творчість поза віком і умовностей

Зустрічайте в своєму місті! Борис Гребенщиков і група «Акваріум» з новою програмою «Двери Травы».

Філософія, що пройшла через покоління. Лірика, яка проросла крізь каміння і терни волелюбності та протестності рок-н-ролу. Думка, яка прагне далеко за межі усього мирського та повсякденної суєти. Усе це він - легендарний Борис Гребенщиков!

Цього року батькові російського року, поету і музиканту виповнюється 65 років. Відзначає свій ювілей Борис Борисович на сцені - виступами в турі містами України.

Унікальна музика групи «Акваріум» не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-ролі та філософському реггі. І що чудово - ні група, ні її засновник БГ не стали ретро-групою, незважаючи на більш ніж солідний творчий шлях. Їхня музика жива і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, знаходячи нові нотки і торкаючись струн душі як відданих фанатів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол.

Нова програма БГ і групи «Акваріум» називається «Двери Травы» - на честь його однойменної пісні, яка 2017 року вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-ти, знайшлося справжнє звучання.

Схожі події

Lenny Kravitz 13 червня 19:00, Сб Lenny Kravitz Київ, Палац спорту Вже не хочу 13 червня Lenny Kravitz Палац спорту Придбати Nightwish 29 травня 20:00, Пт Nightwish Київ, StereoPlaza від 850 грн. Nightwish Вже не хочу 29 травня Nightwish StereoPlaza Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту від 499 грн. БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати