8 лютого 2019, Пт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Ara Malikian у Києві - фото №1 Ara Malikian у Києві
Ara Malikian у Києві - фото №2 Ara Malikian у Києві афіша
Ara Malikian у Києві - фото №3 Ara Malikian у Києві квитки
Ara Malikian у Києві - фото №4 Ara Malikian у Києві на concert.ua
Ara Malikian у Києві - фото №5 Ara Malikian у Києві фото
Ara Malikian у Києві - фото №6 Ara Malikian у Києві піти
Ara Malikian у Києві - фото №7 Ara Malikian у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ara Malikian?

1. Довгоочікуваний виступ віртуоза, який виконує на своїй скрипці й Вівальді, і Боуї, і Radiohead
2. Його шоу - це вихор, у якому можна почути тужливі мотиви Сходу, запальні ритми Латинської Америки і широку, як у цигана, душу самого виконавця
3. Навіть якщо ви не любите класичну музику, ви не залишитеся байдужими

Вперше неймовірний Ара Малікян у Києві!

8 лютого 2019 року в Національному палаці культури та мистецтв «Україна» відбудеться грандіозне шоу скрипаля-віртуоза Ara Malikian. Виступ відбудеться в межах світового турне, яке називається «Неймовірна подорож скрипки». Варто відзначити, що це буде перший виступ відомого скрипаля в Україні.

Ара Малікян і його скрипка вже більше сорока років ламають усі стереотипи щодо класичної музики. Малікян - музикант вірменського походження, народився в Лівані, грав у Європі, а останні п'ятнадцять років є громадянином Іспанії.

Зі своїми шоу віртуоз вже об'їздив мало не всі країни світу, і всюди публіка приймала його з неминучим захватом. За рік Ара Малікян дає не менше 300 концертів, вражаючи фанатів своєю енергією і запалом.

Сам музикант ставить собі за мету популяризацію класичної музики. Саме тому він анітрохи не схожий на виконавця класичних музичних творів. Навпаки, його можна швидше побачити в широких східних штанях і жилетці з візерунками, що надіта просто на голе тіло. Під час виконання Ара Малікян не просто стрибає по сцені та віддає свій запал іншим музикантам і глядачам. Нерідко він може впасти на сцену і грати лежачи, не знижуючи при цьому шаленого ритму. Всього музикант записав 26 альбомів і зупинятися на досягнутому, звичайно, не збирається.

У творчій скарбничці музиканта - шедеври Вівальді, Моцарта, Паганіні та обробки відомих рок-груп, таких як Radiohead, Led Zeppelin, а також хіти Джиммі Хендрікса та Девіда Боуї. Крім цього, глядачі зможуть почути і авторські твори маестро, в тому числі саундтреки до відомих фільмів.