Арфа- королева оркестру

19 жовтня 2019, Сб. 19:00
МКЦ ім. І. Козловського Київ, вул. Хрещатик 50-Б
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Цікаво що в грі на арфі беруть участь не тільки дві руки, але і обидві ноги, адже тоді як у сучасних авто дві педалі, а у арфи їх аж сім!

Хоч одного разу в житті кожна людина має почути звуки арфи - інструменту золотисті струни якого нагадують промені сонця, а вишукана рама, прикрашена орнаментом - крило метелика. У стародавні часи арфу вважали інструментом богів, пізніше ченців і богословів, в кінці минулого тисячоліття її зараховували до аристократичних пристрастей, а сьогодні - це чудовий інструмент, на якому можна грати практично все - від церковної музики до року .

Учасники концерту - клас Діани Корчинської, солістки Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, викладача-методиста КДМШ №4 ім. Шостаковича, КДМШ №28, КДШМ №6, Голови методичного обєднання арфістів- секції арфи Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів, викладача Київського музичного училища ім. Р.М.Глієра.

Відкрити для себе арфу ви можете у #Kozlovskiyartcenter.

Схожі події

Двоє 12 липня 19:00, Нд Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 12 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Сільва 10 липня 20:00, Пт Сільва Одеса, Літній театр від 50 грн. Сільва Вже не хочу 10 липня Сільва Літній театр Придбати Вистава 08 липня 19:00, Ср Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" Київ, CARIBBEAN club від 390 грн. Вистава Вже не хочу 08 липня Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" CARIBBEAN club Придбати Ведмідь і Освідчення 02 серпня 19:00, Нд Ведмідь і Освідчення Київ, Театр Актор від 100 грн. Ведмідь і Освідчення Вже не хочу 02 серпня Ведмідь і Освідчення Театр Актор Придбати