Світові зірки Аргентинського танго

26 березня 2019, Вт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 320 грн.
від 320 грн.

Про подiю

Усім шанувальникам мистецтва!

До міжнародного Дня театру за підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні в рамках міжнародного туру 26 березня 2019 року о 19-00 на сцені Російського театру відбудеться концерт СВІТОВИХ ЗІРОК аргентинського танго за участю однієї з найвідоміших пар, танцюристів і викладачів світового класу - засновниками Tango Rouge Company, постановниками самого видовищного танго-шоу «Noches de Buenos Aires», світовими зірками - Нері Піліу і Шанін Кіньонес (Аргентина), в супроводі італійського танго-оркестру «Tango Spleen Orquesta».

Молода харизматична пара кожною появою на публіці викликає захват різноманітним і бездоганним стилем танго, наповненим пристрастю, легкої романтикою і ніжністю. Постановки їх танцю відрізняються елегантністю і віртуозністю, вишуканістю і видовищністю.

Акомпанувати цієї блискучої парі буде не менш відомий в світі танго, італійський оркестр «Tango Spleen Orquesta» під керівництвом Мар'яно Сперанза (Аргентина). Насичений звук, вокал і музика танго проникне в Ваші серця. Ви побачите, що танго буває різним - яскравим і чуттєвим, ніжним і сентиментальним.

Блискуче майстерність танцюристів і прекрасна, повна любові музика танго, нікого не залишить байдужим.

На глядачів чекає ще один сюрприз - незрівнянний майстер Аргентинського фольклору, який вже довгі роки є одним з кращих на світовій сцені - Еміліо Корнехо, здивує Вас майстерністю справжніх гаучо.

Живий звук, живі емоції, живе танго!

Тільки 26 березня 2019 року в Одесі - ТАНГО ВИЩОЇ ПРОБИ! Майстри своєї справи подарують усім гостям найтепліші і святкові ноти Аргентинського танго!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ 22 квітня 19:00, Пн Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Вже не хочу 22 квітня Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеський театр Опери та Балету Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати