Argentum. Аргентинське танго-презентація альбому

23 квітня 2019, Вт. 19:00
Театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-А
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ARGENTUM КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ АЛЬБОМУ?

Танго - в світі танців найкраще творіння ..
Танго - танець, сповнений ілюзій ...
Танго - танець найриголомшливіших забуттів ..
Танго - джерело дивовижних прелюдій ...

Вибрані - відомі і невідомі, але завжди яскраві та пристрасні мелодії короля аргентинського танго Астора П'яццолли у виконанні кращих музикантів України - квінтету Аргентум!

Вам представляється унікальна можливість побувати на першому афішному концерті квінтету Аргентум - концерті-презентації дебютного альбому Piazzolla - forever!

Аргентинське танго, а також мелодії Франції та джазові стандарти в Новому театрі на Подолі! Тільки один вечір! Тільки для вас: Piazzolla - forever!

Євген Кострицький (скрипка) - лауреат міжнародних конкурсів ім. П'єра Лантье у Франції, ім. Я. Хейфеца в Росії, Музикант року 2005 у Лондоні, концертуючий скрипаль і запрошений концертмейстер оркестрів в Україні, Італії та Туреччині; Тимур Полянський (рояль) - джазовий піаніст-імпровізатор, заслужений діяч мистецтв України, професор; Іван Биков (акордеон) - лауреат міжнародних конкурсів в Україні , Італії та Польщі; В'ячеслав Крученицький (гітара) - музикант-мультиінструменталіст, що виступає в якості запрошеного музиканта з провідними музичними колективами України, серед яких група Океан Ельзи Святослава Вакарчука; Володимир Гречух (контрабас) - 1й контрабас-соліст Державного академічного симфонічного оркестру України.

Об'єднав музикантів в новому колективі арт-директор квінтету народний артист України диригент Дмитро Логвин.

Схожі події

OA FEST 13 вересня 22:00, Пт OA FEST Київ, Secret Place від 300 грн. OA FEST Вже не хочу 13 вересня OA FEST Secret Place Придбати Ляпіс 98 23 липня 20:00, Вт Ляпіс 98 Одеса, Зелений театр від 300 грн. Ляпіс 98 Вже не хочу 23 липня Ляпіс 98 Зелений театр Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019