АрХангел

23 серпня 2019, Пт. 19:00
X-Park Київ, парк Дружби народів
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

АрХангел у Києві - фото №1 picture
АрХангел у Києві - фото №2 picture
АрХангел у Києві - фото №3 picture
АрХангел у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Захід проходить в екстрим парку "Х Парк" в якому є багато цікавих розваг, виступ кращих Мс столиці, танцюристів і топовий діджей сет, смачні коктейлі і дешеве пиво.
Ти просто зобов'язаний отримати насолоду від цієї неймовірної атмосфери!

Микита Дрожжин, або більш відомий під своїм творчим псевдонімом Архангела, перспективний андерграунд репер з Києва. Писав фіти з такими виконавцями як Spez, Мости, БарДак, Булик і інші. Раніше учасник колективів MADE in UA і ША (дует Штик і Архангела).

Музикою почав захоплюватися в 15 років. Навчався в НАУ на факультеті психології. Із сучасних реперів вважає за краще слухати Басту і Олега Груза. Найбільш ранні треки Микити, які потрапили в загальний доступ, датуються 2006-2007 роком, але під час повсюдного підняття хіп-хоп культури, перспективного МС ніхто не помітив.
Вихід він побачив в командній роботі з Сашком DanceR, Marty, Фіром, Михайловичем, Багнетом і Elly Noise. Разом вони були командою MADE in UA і створили свою студію CM rec, де, власне, і писали. У 2012 команда з незрозумілих причин розпадається, так і не написавши свій дебютний альбом. Marty, Михалич і Фир створюють команду під назвою БарДак і вже через якихось два роки підірвали реп сцену альбомом "Світовий" і новоствореної флейвой Стольний Град, до бардак приєднається Ярмак і Тоф, пізніше - битмейкер TS і Dj Mucvik, а в 2015 Гіга , ветеран київського хіп-хопу. Архангел тим часом залишився в команді зі Багнетом і DanceR. Стабільно радував свого слухача сольними треками і фитами з київської андерграунд тусой. У 2013 році випустив мікстейп в команді зі Багнетом, а в 2014 порадував слухача першим сольником під назвою "Чорнило". Чорнило - альбом періоду, коли в житті репера були присутні наркотики, і платівка вийшла похмурою і незабутньою в плані римування і смислового навантаження. У червні 2015 Микита випускає спільну роботу з Сергієм Фоззі, альбом, хоча швидше за EP, вмістив сім треків. Через кілька місяців Архангела випускає свій другий студійний альбом "Джиу Джитсу". Джиу Джитсу - це вже більш доросла робота, більшу частину альбому Микита приділяє внутрішньому, духовному розвитку себе як особистості.

Архангел займається пропагандою українського репу і домагається визнання його на просторах СНД і хоче внести Київ на карту хіп-хопу.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати ДЕТИ 17 жовтня 20:00, Сб ДЕТИ Київ, Bingo від 399 грн. ДЕТИ Вже не хочу 17 жовтня ДЕТИ Bingo Придбати