АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром

1 березня 2020, Нд. 18:00
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром Bahmut! Чекаємо вас 2020-03-01 о 18:00 на майданчику Міський Центр Дозвілля та Культури ім. Е.Мартинова, Бахмут.

Ви можете купити квитки на АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Для всіх поціновувачів важкого року!

BEAST - перший і єдиний в СНД Арія триб'ют проект. На їхніх концертах відтворюється неповторна атмосфера арійських концертів. Якісно, технічно і неймовірно емоційно всі головні хіти легендарного гурту Арія виконує кращий рок вокаліст України, учасник проекту «Голос країни» Іван Ворон і триб'ют гурт BEAST. Цей проект ось уже 6 років полонить серця справжніх шанувальників музики, у яких є «Воля і розум» і яких пронизує «Палаюча стріла», запущена «Безтурботним ангелом». На концерті прозвучать такі шедеври як «Я свободен», «Потерянный рай», «Возьми моё сердце», «Осколок льда», «Герой Асфальта», «Ангельская Пыль» і багато інших хітів гурту АРІЯ.

Триб'ют-бенд BEAST - проект, визнаний не тільки фанатами року, а й самими учасниками гурту Арія. BEAST - перший і єдиний триб'ют-бенд на просторах СНД, якому вдається максимально точно передавати всю міць живих виступів Арії. Потужності, обсягу і краси виконуваної музики додасть естрадно-симфонічний оркестр під керуванням Ігоря Знатокова.