АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром

20 серпня 2020, Чт. 19:00
Літній театр Чернівці, вул. Садова 1
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром в Чернівцях! Чекаємо на вас 15 травня о 19:00 у Літньому театрі.


Ви можете купити квитки на АРІЯ Tribute з симфонічним оркестром на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Для всіх поціновувачів важкого року!

BEAST – перший і єдиний в СНД Арія триб'ют проєкт. Це незабутні, всіма улюблені хіти АРІЇ. На їхніх концертах відтворюється неповторна атмосфера арійських концертів.

Якісно, технічно та неймовірно емоційно всі головні хіти легендарного гурту АРІЯ виконує найкращий рок-вокал України, учасник проєкту «Голос країни» Іван Ворон і tribute-гурт BEAST.

Цей проєкт уже 6 років полонить серця справжніх шанувальників музики, в якій є «Воля и разум» і яку пронизує «Горящая стрела», запущена «Беспечным ангелом».

На концерті прозвучать такі шедеври як Я свободен», «Потерянный рай», «Возьми моё сердце», «Осколок льда», «Герой Асфальта», «Ангельская Пыль» і багато інших мегахітів гурту АРІЯ.

Триб'ют-бенд BEAST – проєкт, визнаний не тільки фанатами року, а й самими учасниками гурту АРІЯ. BEAST – перший і єдиний триб'ют-бенд на території СНД, якому вдається максимально точно передавати всю міць живих виступів АРІЇ.

Міці, обсягу й краси виконуваній музці додасть естрадно-симфонічний оркестр.